Один за всіх

Чому матір порубала речі сина сокирою для м’яса?

43-річна Ляна народилася у Херсонській області, але 16 років тому переїхала до Іспанії. Там відбулися головні події в її житті – вона вдруге вийшла заміж і народила дитину. Згодом шлюб почав розвалюватися. А рік тому колишній чоловік Ляни вкрав їхнього 8-річного сина Андреу. Відтоді мати не бачила хлопчика, і де він перебуває, їй невідомо. Ворогуючі екс-чоловік та дружина прийшли в студію проекту «Один за всіх», щоб довести, кому з них можна довірити виховання дитини.

2018-03-04_150323

Ляна і Андрій познайомилися 10 років тому в сонячній Іспанії. Однак уже через 3 роки після народження дитини їхнє подружнє життя дало тріщину: за словами жінки, обранець сидів у неї на шиї, зраджував і навіть намагався отруїти газом. Втім, Андрій про ситуацію, що склалася, іншої думки. Сховав сина від матері колишній чоловік недарма, адже, як він стверджує, Ляна не лише нечесним шляхом відібрала у нього все майно, але й знущалася над маленьким Андреу – не годувала його, била і не приділяла належної уваги.

2018-03-02_123024

Розлучилися Ляна і Андрій примусово: жінка звернулася до суду у справах насильства проти жінок. Одного разу вона прокинулася під ранок від якогось шуму і зрозуміла, що всі 4 конфорки відкриті і будинок заповнений газом. Тієї ночі з нею була Олександра, 14-річна дочка від першого шлюбу, і гувернантка. Про те, що це була не аварія, а замах на життя, жінки дізналися від керівника пожежної служби.

Проти Андрія порушили кримінальну справу, але можливість перетинати кордон і повертатися в Україну у нього збереглася, адже на батьківщині у чоловіка бізнес. Наближатися до Ляни ближче ніж на 1 км, за рішенням суду, йому заборонили.

2018-03-04_150813

Дмитра Карпачова і експертів студії здивувало, що після спроби вбивства жінка сама захищала Андрія, посприяла тому, щоб він не опинився за ґратами, і навіть дозволяла бачитися з сином. Ляна пояснила, що колишній коханий попросив пробачення за те, що сталося, і сказав, що «просто хотів налякати» її. Незабаром після розлучення Андрій повернувся до рідної країни.

Крадіжка дитини сталася, коли хлопчикові виповнилося 7 років. Ляна прилетіла з ним із Барселони в Україну, щоб показати культуру своєї батьківщини. Там вони зустрілися з родичами Андрія, які попросили залишити хлопчика у них на ніч. Матері колишнього чоловіка Ляна довіряла, тому без жодних побоювань погодилася, щоб дитина погостювала в бабусі.

2018-03-04_145934

Наступного дня в призначений час онука так і не привезли. Більш того, на телефонні дзвінки довго ніхто не відповідав. Потім передзвонила сестра Андрія, і Ляні стало зрозуміло, що сина їй не повернуть.

Втративши надію відшукати чоловіка з викраденою дитиною, стурбована мати звернулася до МВС. Щоб форсувати події, їй порадили полетіти в Барселону і звідти зробити міжнародний запит. Втім, навіть судове рішення негайно повернути Андреу до мами не подіяло на батька. Жінка розповіла, що цей важкий період без сина вона запам’ятає на все життя.

2018-03-04_153133

Виправдати дії чоловіка прийшла в студію його теперішня кохана – Тетяна. Вона показала відео, яке Ляна виклала в соцмережі. На ньому жінка, у нестямі від злості, сокиркою для м’яса рубає дитячі речі і голосно проклинає Андрія. З’ясувалося, що зйомка таких роликів для блогу – хобі Ляни. Таня впевнена, що доля дитини мати не хвилює, і вона переслідує єдину мету – повернути Андрія.

2018-03-04_153449

Сам же чоловік повідав гостям «Один за всіх» про кримінальне минуле колишньої дружини. За його словами, в поліції є заяви від старшої доньки Ляни, яку жінка неодноразово била.

Які ще таємниці з минулого батьків розкриють в ефірі? Як оцінює стан 8-річного Андреу психолог? Чи зрадіє хлопчик зустрічі з мамою? Дивіться відео:

Video: Один за всіх 11: чому матір порубала речі сина сокирою для м'яса?

Рік тому колишній чоловік Ляни вкрав їхнього 8-річного сина Андреу. Відтоді мати не бачила хлопчика, і де він перебуває, їй невідомо. Ворогуючі екс-чоловік та дружина прийшли в студію проекту «Один за всіх», щоб довести, кому з них можна довірити виховання дитини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: