Один за всіх

Батько-шаман мантрами лікував 3-річну дочку від запалення легенів

Працівники соціальних служб буквально вирвали 3-річну Анну-Марію з лап смерті. Жахливий сморід, холод і повна антисанітарія – в таких умовах проживала дитина. До реанімації дівчинка потрапила в критичному стані: її тіло було вкрите голодними набряками, вона важила занадто мало, відставала у фізичному розвитку, не ходила і не говорила. Виявилося, що з народження маля жодного разу не обстежували в лікарні. А все тому, що батько Маші вважає себе шаманом, здатним позбавити в домашніх умовах від будь-якої недуги. Але це ще не найстрашніші подробиці життя дитини.

2018-02-25_163843

Крім недостатньої ваги і небезпечно низького рівню гемоглобіну, лікарі виявили у Анни-Марії з Херсонської області гостре запалення легенів. Батьки дівчинки не лише навмисне не давали їй ліків, але і морили голодом: єдине, що дочка куштувала за всі 3 роки, – молоко. В результаті опухлій через брак поживних речовин дитині довелося робити переливання крові.

2018-02-25_161253

Бабусю Марійки, Любов, про важкий стан онуки сповістили по смс. Жінка зізналася, що з самого початку не підтримувала стосунки своєї дочки, Наталії, з дорослим односельцем. Коли вони почали зустрічатися, дівчині було 15 років, а її обранцеві Ігорю, який упевнений, що володіє шаманськими здібностями, – вдвічі більше.

З’явившись в студії проекту «Один за всіх», вагітна другою дитиною Наталя розповіла, що чоловік підкорив своєю турботою і прагненням захищати від однолітків, які кривдили її підлітком в школі. Негативне ставлення своєї матері до Ігоря дівчина пояснює симпатією родички. Вона вважає, що Любов хотіла б відібрати у неї коханого.

2018-02-25_161414

У дар свого обранця Наталя щиро вірить і підтримує нетрадиційний підхід до виховання та догляду за малям. Молода мама підтверджує, що Ігор здатний зцілювати і проникати в інформаційне поле. Бруд, сморід і безлад в будинку її не бентежать.

А ось на думку самого 53-річного «шамана», дочку з народження хтось зурочив. Він говорить, що його життя присвячене тому, щоб зняти з Анни-Марії порчу. Замість таблеток і мікстур чоловік лікував доньку мантрами, капустяним листям і борсучим жиром. У нього немає сумнівів, що маленька Маша здорова, а тому відвозити її на здачу аналізів відмовляється: «знахар» відчуває, що разом з кров’ю дитина втратить багато енергії.

2018-02-25_161810

На захист горе-батька виступив його друг, який перебував у глядацькій залі. Він сказав, що зі звинуваченим в недбалому ставленні до дочки Ігорем у них багато спільних інтересів. Незважаючи на те, що приятель чоловіка, який став на його бік, більше трьох разів відбував тюремне покарання за розповсюдження наркотиків, спільне, за його словами, у них з Ігорем – захоплення музикою і поезією.

2018-02-25_161900

То чи є вина батька-«шамана» в тому, що маленька Анна-Марія потрапила до реанімації? Чи справді чоловік має екстрасенсорні здібності? Що буде з другою дитиною Ігоря та Наталії? Дивіться відео:

Video: Батько-шаман мантрами лікував 3-річну дочку від запалення легенів

У 4 випуску Один за всіх від 25.02 працівники соціальних служб буквально вирвали 3-річну Анну-Марію з лап смерті. З народження маля жодного разу не обстежували в лікарні. А все тому, що батько Маші вважає себе шаманом, здатним позбавити в домашніх умовах від будь-якої недуги

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: