Один за всіх

Дата старту 11 сезону проекту «Один за всіх»

Після нетривалої перерви на телеекрани СТБ знову повертається гостросоціальний проект «Один за всіх», покликаний допомагати українцям у вирішенні найскладніших і найнеоднозначніших життєвих питань. Прем’єра одинадцятого сезону відбудеться традиційно в неділю, 4 лютого. Шукати справедливість і аналізувати непрості взаємини між героями програми буде психолог і ведучий Дмитро Карпачов. Чого очікувати глядачам «Один за всіх»-11 в новому році?

243443
У минулому сезоні ведучому програми і експертам, в ролі яких виступали такі зірки СТБ, як Марина Боржемська-Узєлкова, Юлія Бортник, Михайло Присяжнюк та багато інших, довелося стикнутися з чималою кількістю спірних і навіть шокуючих ситуацій. Донька, яка звабила чоловіка власної матері, батько-педофіл, байдужість родичів, любовні драми і спроби жорстоких розправ у пориві ревнощів… Також нагадаємо, що саме з десятого сезону «Один за всіх» перейшов на українську мову.

Читайте також: Все буде добре 2-18 – новий формат і четверо ведучих

Чим відзначаться нові випуски проекту? На шанувальників телепередачі чекають ще більш резонансні історії, якими герої випусків будуть ділитися, щоб разом з Дмитром Карпачовим і гостями студії домогтися істини. Проект готовий допомагати тим, хто знаходиться  у найбезнадійнішій ситуації!

Не пропустіть прем’єру 11 сезону програми «Один за всіх» у неділю — 4 лютого — о 21:00 на СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: