Один за всіх

Хто з рідних скалічив життя дівчинки ще до її народження

Все своє життя 15-річна Аня з містечка Лиманське Одеської області мріяла стати відомою танцівницею, але вирок лікарів про сколіоз четвертого ступеню поставив хрест на всіх її планах. Дівчинка пройшла безліч обстежень, перенесла десятки операцій та провела тисячі днів в лікарняних палатах. І все це без підтримки матері, яка пішла, коли дівчинка була зовсім маленькою. Чому мати залишила рідну доньку? Хто насправді винен у тому, що дівчинка народилася з безліччю вад? Відповіді на ці та інші питання – в матеріалі.

Один за всіх 10: Хто з рідних скалічив життя дівчинки ще до її народження

Бабуся, яка виховує Аню самотужки, впевнена, що внучка стала інвалідом з вини матері. Однак мама дівчинки Оксана Суркова стверджує: свекруха силою забрала у неї доньку, аби приховати наслідки своїх злодіянь.

Читайте також: Компанія друзів до смерті побила 17-річну дівчину

У студії проекту «Один за всіх» бабуся Ані Любов Литвиненко розповіла, що на момент знайомства Оксани з її сином у неї вже було двоє дітей, а незабаром вона завагітніла і від нього. Тоді, все обговоривши, вони вирішили, що на даному етапі їм буде складно виховувати трьох дітей та прийняли рішення – Оксана зробить аборт. Однак по дорозі до Овідіополя, де повинна була пройти процедура, жінка втекла, а коли повернулася, виявилося, що на аборт вона так і не наважилася.

Один за всіх 10: Хто з рідних скалічив життя дівчинки ще до її народження

Аня народилася з безліччю вад. Лікарі тоді сказали, що можливою причиною цього стала спроба жінки приховувати вагітність за допомогою тугих перев’язок.

У студії також стало відомо, що у Дениса, батька дівчинки, до Оксани було ще кілька дружин, які в один голос заявляють: в їхній родині всі рішення приймає його мати. Крім того, вони впевнені що, саме Любов Литвиненко наштовхнула Оксану на думку позбутися дитини.

Один за всіх 10: Хто з рідних скалічив життя дівчинки ще до її народження

Оксана Суркова, відповідаючи на питання Дмитра Карпачова та експертів, визнала свою провину та розповіла, що на 2-му місяці дозволила ввести собі ін’єкції, що повинні були перервати вагітність. А зв’язок з дочкою не могла налагодити через низку жахливих подій, які трапилися в її житті. За цей період померло шестеро близьких їй людей. Однак, за її словами, вона готова спокутувати провину та піде на все заради того, щоб повернути собі світле ім’я в очах дитини.

Один за всіх 10: Хто з рідних скалічив життя дівчинки ще до її народження

Як пройшла зустріч матері з дочкою після 15-річної розлуки? Хто запропонував Оксані ввести ін’єкції, щоб перервати вагітність? Які ще жахливі факти з її життя стали відомі в студії? Дивіться відео:

Video: Хто з рідних скалічив життя дівчинки ще до її народження

Все своє життя 15-річна Аня з містечка Лиманське Одеської області мріяла стати відомою танцівницею, але страшна хвороба поставила хрест на всіх її планах. Дівчинка пройшла безліч обстежень, перенесла десятки операцій і провела тисячі днів в лікарняних палатах. І все це без підтримки матері, яка пішла, коли дівчинка була зовсім маленькою. Читайте чому мати залишила рідну доньку, а також хто насправді винен у тому, що дівчинка народилася з безліччю вад?

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: