Один за всіх

Чому діти відмовляються жити з рідною матір’ю

Троє маленьких дітей вже протягом 5 років жахаються своєї матері. 32-річна Галина з села Новосілка Хмельницької області перетворила життя 2 синів та доньки на справжнє пекло. Однак, жінка все заперечує. За її словами, цю історію придумала бабуся дітей, яка не тільки відняла їх у рідної матері, але і вигнала жінку жити в сарай. Чому діти бояться рідну матір? Чи правду каже Галина? Які ще факти з життя родини вдалося дізнатися в студії? Про це в нашому матеріалі.

Один за всіх: Чому діти відмовляються жити з рідною матір’ю

12-річна Святослава та двоє її молодших братів більше всього на світі бояться рідну матір та хочуть, щоб її позбавили батьківських прав.

«Я тебе породила, я тебе і знищу», – цитує слова матері Святослава

Крім того, дівчинка розповіла як Галина неодноразово завдавала їй не лише морального, але і фізичного болю: тягала за волосся, кидала на підлогу, а одного разу хотіла вдарити важкою гирею. Святослава впевнена, що мати – реальна загроза їхньому життю. Адже діти навіть лягають спати одягненими, боячись, що посеред ночі їм доведеться від неї втікати.

Один за всіх: Чому діти відмовляються жити з рідною матір’ю

Однак, найстрашніше – у жінки було ще 2 дитини, яких більше немає в живих, а ймовірна причина цьому – недбале ставлення матері. І якщо смерть найстаршого сина – таємниця, адже офіційна версія – раптова смерть. То найменший син Галини помер від двостороннього запалення легенів.

Читайте також: Змучена ревнощами жінка ледь не вбила суперницю

У студії проекту «Один за всіх» бабуся дітей розповіла, що Галина була проблемною з самого дитинства. Вона не хотіла навчатися, тікала зі школи, а коли її відправили в інтернат – втекла і звідти. Мало того, дівчинка не могла нормально спілкуватися зі своїми старшими сестрами, постійно билася, та навіть, топила кошенят.

Один за всіх: Чому діти відмовляються жити з рідною матір’ю

Сама ж Галина стверджує, що у всьому винна її мати. За словами жінки саме вона підмовляє дітей, щоб ті бігали по селу та кричали що їх б’ють. А насправді вона ніколи не піднімала на дітей руку.

Один за всіх: Чому діти відмовляються жити з рідною матір’ю

Жінка також розповіла про те, що в дитинстві її домагався та бив чоловік сестри, а коли вона розповіла про це матері, та не повірила. Більш того, вона не сприйняла серйозно навіть розповідь Галини про те, що її згвалтували.

На думку експертів – те, що відбувається може бути наслідком неправильного виховання матері Галини, але чи так це насправді? Які слова матері та сестер привели до того, що жінці стало погано прямо в студії? З ким залишиться Святослава та її брати? Дивіться відео:

Video: Чому діти відмовляються жити з рідною матір’ю

Один за всіх: троє маленьких дітей вже протягом 5 років жахаються своєї матері. 32-річна Галина з села Новосілка Хмельницької області перетворила життя 2 синів та доньки на справжнє пекло. Однак, жінка все заперечує. За її словами, цю історію придумала бабуся дітей, яка не тільки відняла їх у рідної матері, але і вигнала жінку жити в сарай

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: