Один за всіх

До чого маленьких дівчаток довела байдужість батьків

Випадкові перехожі знайшли маленьку Лізу, яка сиділа на кладовищі. Змучена тривалим голодом, вона їла м’ясо мертвої собаки. Відшукавши її батьків, з’ясувалося, що в їхній родині, де виховується ще одна дівчинка, відбуваються жахливі речі. Чому дитина сама розгулювала по кладовищу? Що зробили сусіди дівчинки? Чи розберуться з цим в студії? Читайте в матеріалі.

“Один за всіх”: до чого маленьких дівчаток довела байдужість батьків

До студії проекту «Один за всіх» звернулися сусіди, Катерина Лясковська та Наталя Білик. Жінки стверджують, що якби вони не підгодовували 4-річну Лізу та 2-річну Віку, дівчатка давно б померли з голоду.

«Ліза сиділа біля собачої миски та їла з неї просто руками. Харчі, що псуються, ми віддаємо собакам. А дівчатка це їдять»,- розповідає сусідка.

Вона стверджує, що це не поодинокий випадок і таке відбувається систематично.

“Один за всіх”: до чого маленьких дівчаток довела байдужість батьків

На думку сусідів, Ліза та Віка потрібні батькам тільки для того, щоб отримувати «дитячі гроші» та пенсію по інвалідності.

Читайте також: Змучена ревнощами жінка ледь не вбила суперницю

Однак батьки, Михайло Шевчук та Олеся Шеленкова, все заперечують. Вони вважають, що їхні діти доглянуті, нагодовані, і виховуються в любові та турботі.

Експерт проекту, психолог Ірина Чуєва, розповіла про стан дівчаток:

«Молодша весь час була на руках у мами. Видно, що вона до неї дуже прив’язана. А Ліза не може нормально вести розмову. На запитання «як тебе звати», вона відповідає – «погано». Не знає кольорів, букв, форм. Розвинена вона, якщо притягнути зверху, роки на два. Діти знаходяться в дуже запущеному стані», – розповіла експерт.

«У всіх картинках вони бачили злість та агресію. А також, розповіли, що батьки їх б’ють, та як мені здалося, забороняють плакати», – продовжила розповідь Ірина Чуєва.

“Один за всіх”: до чого маленьких дівчаток довела байдужість батьків

Через таке виховання, діти і самі почали знущатися та жорстоко поводитися з тими, хто менше та слабкіше від них. У студії показали відеозапис, на якому «під наглядом матері», Ліза знущається над кішкою.

Крім того, дівчатка мають серйозні проблеми зі здоров’ям. За словами педіатра Анни Горбань, Віка на свій вік недобирає 1.5 кілограма ваги. Таке буває в разі залізодефіцитної анемії. А це означає одне – дитина хронічно недоїдає. Крім того, старшій дівчинці поставили діагноз мікроцефалія, що вимагає ретельної діагностики.

“Один за всіх”: до чого маленьких дівчаток довела байдужість батьків

У студії також стало відомо, що у дівчаток є бабуся, Світлана Шевчук. Вона працює медсестрою, непогано заробляє і періодично відпочиває за кордоном. Але до виховання внучок жінка ніякого відношення не має. Коли перед нею постало питання, чи забере вона дівчаток в разі, якщо Михайла та Олесю позбавлять батьківських прав, Світлана Шевчук не роздумуючи дала негативну відповідь.

У студії батькам запропонували написати дозвіл на те, щоб проект «Один за всіх» міг зайнятися лікуванням дітей. Однак татові дівчаток ця пропозиція не сподобалося.

Які ще жахливі факти сім’ї Шевчук розкрилися в студії? До якого висновку прийшли експерти? Чи допоможуть дівчаткам? Дивіться відео:

Video: До чого маленьких дівчаток довела байдужість батьків

Чому випадкові прохожі знайшли маленьку Лізу на кладовищі? Що їла голодна дівчинка? Які ще жахливі речі відбуваються в сімї Шевчук?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: