Один за всіх

Мати-зозуля не повернулася до маленької дочки з хворим серцем

В кінці минулого року 11-річна Аміна попросила у Святого Миколая операцію для молодшої сестри, яка народилася з пороком серця. Мати дівчинки Наташа кинула Аміну з сестричкою і братиком на сестру, після чого самоусунулися від виховання малюків. Тітка Ольга, як могла, піклувалася про племінників, проте грошей на операцію на серці для дитини у неї не було, та й сама жінка пережила серйозні проблеми зі здоров’ям.

vlcsnap-2017-06-02-15h10m20s94

У студії проекту “Один за всіх” Наталя намагалася пояснити, чому кинула дітей, які так потребують материнської турботи, і навіть обіцяла почати хоча б просто бачитися з дітворою. Але за півроку Наталя своє слово, на жаль, не стримала. Її дітей продовжує виховувати тітка, але завдяки участі в проекті “Один за всіх” положення в цій сім’ї значно покращилося.

vlcsnap-2017-06-02-15h10m55s191

Глядачі проекту “Один за всіх” зібрали близько 80 тисяч гривень на операцію маленькій дівчинці. Разом з волонтерами нам вдалося оплатити дорогий окклюдер, тож зараз малятко відчуває себе добре. Однак її тітці, як і раніше, доводиться нелегко, адже утримувати троє дітей своєї сестри-втікачки – важка щоденна праця. Якщо у вас є бажання допомогти цій родині звести кінці з кінцями, можна використати реквізити, зазначені тут.

Video: Мати-зозуля не повернулася до маленької дочки з хворим серцем

На щастя, глядачі проекту Один За Всіх зібрали необхідну суму для покупки дорогого окклюдера - дивіться відео ...

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: