Один за всіх

Сім’я збоченців з Козачої Лопані взялася за старе

Раніше героями проекту «Один за всіх» стали Вова Скляренко та його мати, яких односельці звинуватили в інцесті і поширенні порнографії. У підсумковому випуску сезону мати і син пояснили, чому продовжують шокувати громадськість.

Після першого випуску Вову відправили на психіатричну експертизу, яку хлопець успішно пройшов, отримавши діагноз: здоровий. На думку фахівців, проблема у Вови не з психікою, а з вихованням.

vlcsnap-2017-06-02-15h07m34s230

Однак повернувшись додому, хлопець почав викладати в інтернет нові фотографії розпусного характеру за участю себе і матері.

vlcsnap-2017-06-02-15h07m50s139

Якщо Вова взявся за старе, то його мати змінила позицію – на першій передачі вона всіляко захищала сина, запевняючи експертів, що він нормальний. А під час зйомок підсумкового випуску сезону жінка попросила про допомогу, помітивши, що стан Вови критичний.

vlcsnap-2017-06-02-15h07m05s194

Але коли ведучий Дмитро Карпачов запропонував відправити Вову до табору трудотерапії, мати категорично відмовилася відпускати сина. Та й сам Вова заявив, що ніякої допомоги не потребує.

vlcsnap-2017-06-02-15h07m28s177

Дмитру Карпачову не залишилося нічого іншого, крім пообіцяти матері та сину написати на них заяву в поліцію за непристойну поведінку і поширення порнографії. Дивіться відео:

Video: Семья извращенцев из Козачьей Лопани взялась за старое

Узнайте, почему герои проекта Один За Всех - Вова Скляренко и его мать - продолжают выкладывать в интернет фотографии развратного характера...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: