Один за всіх

Паралізований Іван Руденок пішов на поправку і зібрався одружуватися

19-річний Ваня Руденок до того, як став героєм проекту «Один за всіх», жив один в порожньому будинку. Через травму хребта хлопець не міг самостійно поїсти, вмитися або просто перевернутися з боку на бік в ліжку. Рідні відмовилися від Вані: мати втекла на заробітки до Італії (але грошима синові-інваліду особливо не допомагала), рідний брат навіть не дзвонив, а кохана дівчина, не витримавши доглядати за важко хворим, розійшлася з хлопцем. На щастя, після того, як проект «Один за всіх» познайомив з історією Вані всю країну, його життя стало потихеньку налагоджуватися…

Вперше за 2 роки після травми Ваня пройшов детальне обстеження і почав реабілітацію за рахунок пожертвувань небайдужих людей (хлопець і зараз потребує фінансової допомоги – за бажання можна скористатися реквізитами тут).

vlcsnap-2017-06-02-15h09m01s81

Побачивши, що Ваня пішов на поправку – а хлопець навчився самостійно підносити склянку до рота, надягати футболку і краще відчувати ноги – його колишня дівчина Христина зрозуміла, що йому без неї не впоратися, і стала знову брати активну участь в житті хлопця.

vlcsnap-2017-06-02-15h08m53s246

А ось рідний брат Вані, який на першій програмі обіцяв витратити хоч рік на турботу про хлопця, дуже швидко залишив його. Та Ваня сильно не засмучується, адже з кожним днем почувається трішки краще і ще: зробивши пропозицію руки і серця Христині, хлопець почув від неї “Так!”

vlcsnap-2017-06-02-15h08m37s96

Дивіться підсумковий випуск проекту «Один за всіх» прямо зараз:

Video: Паралізований Іван Руденок пішов на поправку і зібрався одружуватися

Після того, як проект «Один за всіх» познайомив з історією Вані всю країну, його життя стало потихеньку налагоджуватися ...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: