Один за всіх

Взявши під крило жертву зґвалтування, «благодійник» став її домагатися

20-річна Марина Вергелес в студії проекту «Один за всіх» звинуватила батька в згвалтуванні, однак чоловік заперечував не тільки сексуальний зв’язок з донькою, яка живе з діагнозом ДЦП, але й сам факт того, що являється її біологічним родичем.

Проект «Один за всіх» не пошкодував сил і часу, щоб розібратися в цій історії. Після 5 перевірок на поліграфі, аналізу ДНК і зйомок двох програм, експертам стало зрозуміло, що Марина каже правду, а її рідний батько бреше. На жаль, після того, як з історією Марини Вергелес познайомилася вся країна, в її тяжкому житті мало що змінилося. Батько дівчинки досі перебуває на свободі, а їй самій з маленькою дитиною ніде жити – поки що вона ночує в кризовому центрі, але максимальний час проживання там – 6-8 місяців – добігає кінця.

vlcsnap-2017-06-02-14h39m35s66

Подивившись випуск «Один за всіх» по телевізору, дідусь Віталій Степанович зідзвонився з Мариною і запропонував їй свою щиру допомогу – мовляв, будучи віруючою людиною, він просто не може залишатися байдужим до чужого горя. Дідусь сказав Марині, що у нього є будинок, де вона може безкоштовно жити, скільки їй захочеться.

vlcsnap-2017-06-02-14h39m15s133

Однак мотиви дідуся виявилися не такими вже безневинними. Зустрівшись з Мариною, він сказав, що в будинку зараз живе якась жінка, з якою він судиться, тому поки молодій матері з дитиною доведеться пожити у нього в квартирі в Боярці. Яке ж було здивування Марини, коли «благодійник» відвіз її не в обіцяний приватний сільський будинок і навіть не в квартиру в Боярці, а в якусь глушину Житомирської області…

vlcsnap-2017-06-02-14h39m23s217

Там дідусь пояснив беззахисній Марині, що взяв її собі в якості дружини, та став лізти цілуватися і чіпати за груди. Сяк-так Марина відбивалася від нього, але через 5 днів вирішила повернутися в кризовий центр.

vlcsnap-2017-06-02-14h39m05s22

Останні два місяці Марина також спілкувалася по телефону з 35-річним чоловіком, який після виходу передачі ніяк не міг перестати думати про гарну дівчину. Під час зйомок підсумкової програми сезону він приїхав до студії, аби від щирого серця запропонувати Марині свою підтримку. Та як нового кавалера при першій живій зустрічі сприйняла сама дівчина? Дивіться відео:

Video: Взявши під крило жертву зґвалтування, «благодійник» став її домагатися

Дізнайтеся, як склалася доля жертви домашнього сексуального насильства Марини Вергелес після зйомок у проекті Один За Всіх ...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: