Один за всіх

Дівчинку ледь не повернули до батька, який намагався її зарізати

У 14-річної Ані Уткіної з Ніжина рани, шрами, опіки та синці на обох руках. Ці каліцтва дівчинка завдала собі сама, щоб вихователі реабілітаційної клініки не віддали її після завершення курсу лікування додому – назад до батька-тирана.

Після спроби суїциду Аня провела в клініці 3 місяці. Дівчинка зізнається, що в установі, де професійні психологи повинні були займатися її реабілітацією, до неї ставилися погано. Будучи не в силах терпіти гноблення з боку медперсоналу, Аня примудрилася поранити себе навіть під час реабілітації. Проте яким би жахливим не було її перебування в клініці, дівчинка більше всього на світі боїться, що її повернуть додому. А саме це співробітники клініки і мали намір зробити, ніби не помічаючи той факт, що вдома Аню ледь не зарізав ножем рідний батько.

vlcsnap-2017-05-12-16h58m12s214

Батько Ані ніколи ніде не працював – кілька разів сидів у в’язниці за крадіжки, у тому числі і за рукоприкладство по відношенню до дочки. Аня розповідає, що батько бив її з будь-якого приводу. Наприклад, якщо вона не робила уроки, а дивилася телевізор, він без попередження дубасив її кулаками. В останній раз батько напився до такого ступеня, що кинувся на Аню з ножем. Дівчинка з жахом згадує, як після бійки сиділа під дверима, затискаючи криваву рану на руці, і не знала, що робити, тому що батько зачинився і не пускав її додому.

vlcsnap-2017-05-12-16h57m24s220

У студії проекту «Один за всіх» експерти з’ясували, що батьки Ані живуть за “дитячі” гроші від держави. І ні мама, ні тато дівчинки не бачать своєї провини в тому, що вона виросла важким підлітком. Більше того – вони саме її звинувачують у всіх своїх бідах. Коли батько Ані прийшов до студії на милицях, то звинуватив у своєму падінні з п’ятого поверху рідну дочку…

Але як 14-річна дівчинка могла викинути дорослого мужика у вікно? І куди відправити її жити після завершення курсу лікування в реабілітаційній клініці? Дивіться відео:

Video: Дівчинку ледь не повернули до батька, який намагався її зарізати

Смотрите выпуск проекта Один За Всех, в котором 14-летняя Аня Уткина, пытавшаяся трижды наложить на себя руки, рассказала о своей жизни дома и в реабилитационной клинике...

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: