Один за всіх

Замість рідних за паралізованим хлопцем стала доглядати його вчителька

Для колишнього спецназівця і спортсмена Євгена Солдатова, останні 5 років прикутого до ліжка через травму хребта, безпорадність – не найстрашніше. Набагато гірше – самотність і байдужість родичів, які хочуть здати хлопця до інтернату…

Після травми під час відпочинку на річці Євген опинився прикутим до ліжка. Якийсь час йому допомагала бабуся, але минулого року її не стало. Що стосується інших родичів, то мама хлопця померла до страшного інциденту, а батько і брат обмежили свою турботу рідкісними дзвінками – відвідувати Євгена і допомагати йому відновлюватися нікому з них навіть не прийшло в голову. Складно собі уявити, що сталося б із Євгеном, якби йому не допомогла, по суті, чужа людина – двоюрідний брат Сергій, у якого вистачає турбот і з власною родиною, однак він не зміг кинути хлопця, з яким завжди дружив.

vlcsnap-2017-04-10-13h40m26s77

У студії проекту «Один за всіх» Сергій розповів, що останнім часом перестав піклуватися про Євгена з двох причин. По-перше, він вважає, що і так вже зробив для нього достатньо. А по-друге, двоюрідного брата шокувало, що Євген, заради життя якого він стільки зробив, намагався накласти на себе руки. Це, до речі, сталося після того, як Сергій вирішив відправити Євгена до інтернату.

vlcsnap-2017-04-10-13h40m39s230

Цікаво ще й те, що піклуватися про Євгена стала його… перша вчителька. Випадково дізнавшись про біду, яка трапилася з її колишнім учнем, вона приїхала провідати хлопця через 20 років після їх останньої зустрічі, та була вражена тим, як Євгену вдалося зберегти бадьорість духу. Хлопець мріє почати реабілітацію, щоб спробувати пробитися до запасу параолімпійської збірної. І лікарі дають позитивний прогноз на відновлення.

vlcsnap-2017-04-10-13h39m52s4

Після загального осуду в студії проекту «Один за всіх» рідний брат Євгена вирішив довести, що він “не таке гівно, як всі думають” – і зголосився провести цілий рік з Євгеном у реабілітаційній клініці. Однак, окрім турботи близьких, Євген потребує фінансової допомоги, адже процес відновлення коштує таких грошей, яких у його сім’ї немає. Не залишайтеся байдужими до чужого горя – підтримайте Євгена Солдатова, використовуючи ці реквізити:

ПАТ КБ «Приват Банк»

Код ЄДРПОУ одержувача 14360570

МФО банку 305299

КОД ЄДРПО банку 14360570

Для поповнення картки 5168742606615924, Солдатов Євген Вікторович

Video: Замість рідних за паралізованим хлопцем стала доглядати його вчителька

Для бывшего спецназовца и спортсмена Жени Солдатова, последние 5 лет прикованного к кровати из-за травмы позвоночника, беспомощность – не самое страшное. Гораздо хуже – одиночество и безразличие родственников, которые хотят сдать парня в интернат…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: