Один за всіх

Чому родина покинула прикутого до ліжка хлопця?

Колишній спецназівець і спортсмен Євген Солдатов отруївся таблетками, коли рідня вирішила проти волі сплавити його в інтернат.

Євгену всього 28 років. У 2012-му він небезпечно пірнув «рибкою» на мілководді: страшний хрускіт, нестерпний біль – та більше він ніколи не зможе встати з ліжка. Але найстрашніше, що вже п’ять років він змушений самотужки боротися за існування. Мати хлопця померла до страшного інциденту, кохана дівчина швидко знайшла собі іншого, а рідні батько і брат самоусунулися від проблеми, лише зрідка подзвонюючи Євгену, щоб дізнатися, як справи… Довгий час за хлопцем доглядали бабуся і двоюрідний брат Сергій. Однак бабусі не стало у минулому році, а Сергій, на якого Женя найбільше розраховував, раптом вирішив здати «тягар» в інтернат.

vlcsnap-2017-04-07-15h06m21s104

«Якщо я рідним не потрібен, то кому я буду потрібен у інтернаті, де одна медсестра на 30 пацієнтів?» – подумав Женя, і вирішив від відчаю наковтатися таблеток. На щастя, хлопця вдалося врятувати. Після трьох днів у комі він заново полюбив життя і встановив собі мету: розвиватися, щоб потрапити хоча б у запас параолімпійської збірної. Все, що Женя просив від оточуючих, – це допомогти йому з реабілітацією, адже на ранніх етапах займатися самостійно просто неможливо. Але паралізованому хлопцеві ніхто не допоміг…

У неділю (9 квітня) о 21:00 у студії проекту «Один за всіх» на СТБ батько і брат нарешті пояснять, чому викреслили Женю зі свого життя. Ми дізнаємося, хто насправді винен у загадковій смерті його мами? І що за жінка несподівано з’явилася поруч із Євгеном через двадцять років після їх останньої зустрічі? Та найголовніше – хто дасть хлопцеві шанс на нове життя?

Video: Почему семья бросила прикованного к постели парня?

В это воскресенье (9 апреля) в 21:00 в студии проекта «Один за всіх» на СТБ отец и брат Жени Солдатова объяснят, почему вычеркнули инвалида из своей жизни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: