Один за всіх

Сестри-близнючки розповіли, чому 30 років ведуть сімейну війну

У редакцію проекту «Один за всіх» прийшов лист від 20-річної Світлани з Вінницької області: «Врятуйте нашу сім’ю від тітки! Вона вже довела старшого брата до смерті, а тепер домагається, щоб від мами забрали молодших братів. Моя мама цього не переживе. Врятуйте!»

Світлана впевнена: всі біди в її родині відбуваються через підступні дії рідної тітки Люби – сестри-близнючки її матері Люди. Дівчина розповіла, як її старший брат став у якийсь момент ходити в гості до тітки, з якою у них не прийнято спілкуватися. Він допізна засиджувався у Люби, а потім приходив додому сам не свій. Коли старший брат Світлани повісився, не залишивши близьким записки, дівчина вирішила: це злобна тітка, що захоплюється чорною магією довела його до самогубства, аби насолити сестри-близнючці.

vlcsnap-2017-03-31-15h22m20s58

Однак після цього проблеми з тіткою, яка живе через 5 будинків на їх вулиці, у Світлани не закінчилися. Тепер до Люби стали ходити вечорами і четверо молодших братів. А ще дівчина помітила, що тітка почала налаштовувати односельців проти її матері – мовляв, та за дітьми не стежить, не годує їх, не одягає і взагалі не цікавиться їхньою долею. Любі навіть вдалося вступити в змову з головою сільради, щоб разом спробувати позбавити Люду материнських прав, а дітей відправити до інтернату.

vlcsnap-2017-03-31-15h23m52s205

У студії проекту «Один за всіх» тьотя Люба отримала можливість перед усією країною відповісти на звинувачення своєї племінниці. Жінка розповіла, що діти сестри ходять до неї вечорами, тому що помирають від голоду, адже Люда закриває від них кухню на замок. Крім того, хлопчиків регулярно карають: б’ють палицею по спині, поки та не поламається, змушують годинами стояти в кутку і тримати табуретку над головою і так далі.

vlcsnap-2017-03-31-15h23m38s42

Але коли експерти вирішили з’ясувати, чому Люда, яка сама не може прогодувати дітей, відмовляється від допомоги рідної сестри Люби, відкрилася страшна таємниця минулого. Через неї сестри-близнюки ось уже 30 років ведуть непримиренну війну, жертвуючи своїми дітьми… Дивіться відео:

Video: Сестри-близнючки розповіли, чому 30 років ведуть сімейну війну

Смотрите последний выпуск проекта Один За Всех и узнайте, какую страшную тайну скрывали сестры-близнецы Люда и Люба более 30 лет...

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: