Один за всіх

Чому сестри-близнюки стали заклятими ворогами?

У проект «Один за всіх» звернулася 20-річна Світлана з Вінницької області, щоб ми врятували всю її сім’ю від… рідної тітки. Світлана впевнена, що рідна сестра її мами спершу довела до самогубства старшого брата, а тепер хоче відправити всіх її молодших братів в інтернат.

Як виявилося, мама Світлани та її тітка – не просто рідні сестри, а близнючки. Але якщо зазвичай такі діти, як ніхто інший, підтримують одна одну, то Люда і Люба ворогують з дитинства. І хоча живуть у селі на одній вулиці (через 5 будинків один від одного), зовсім не розмовляють ось вже 30 років. А останнім часом стали просто закидати сільраду, суди і соціальні служби скаргами одна на одну.

vlcsnap-2017-03-31-15h22m20s58

Але і це ще не все – Світлана винить у всьому тітку Любу. Мовляв, та захоплюється чорною магією і насилає прокляття на їхню сім’ю. А ще злобна тітка якимось чином заманює до себе молодших братів Свєти – діточки регулярно тікають з дому, щоб допізна проводити час у сільської відьми, яка просто не може бажати їм нічого доброго. Більше того – коли діти повертаються після опівночі додому, то ведуть себе вкрай агресивно: не слухають мати, лаються матом і жбурляють речі…

vlcsnap-2017-03-31-15h23m52s205

Ходив до тітки Люби і старший брат Світлани, поки одного разу не повісився без всякої на те причини, навіть не залишивши близьким передсмертної записки. Дівчина не сумнівається: тітка, яка постійно наговорюють на сестру, що та не виховує своїх дітей належним чином, рано чи пізно досягне позбавлення Люди батьківських прав. Адже Люба не тільки чаклує, а ще й знаходиться в змові з головою сільради, який теж давно точить зуби на її сестру.

vlcsnap-2017-03-31-15h23m38s42

Щоб, нарешті, з’ясувати стосунки – цієї неділі Люда і Люба прийдуть до студії проекту «Один за всіх». Вмикайте канал СТБ 2 квітня о 21:00 – і ви дізнаєтеся страшну таємницю, через яку сестри-близнюки ведуть багаторічну сімейну війну, приносячи в жертву дітей.

Video: Почему сестры-близнецы стали заклятыми врагами?

Чтобы, наконец, выяснить отношения – в это воскресенье Люда и Люба придут в студию проекта «Один за всіх». Включайте канал СТБ 2 апреля в 21:00 – и вы узнаете страшную тайну, из-за которой сестры-близнецы ведут многолетнюю семейную войну, принося в жертву детей.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: