Один за всіх

Проект «Один за всіх» перевірив на поліграфі чоловіка, обвинуваченого в згвалтуванні дочки

Тиждень тому в студії проекту «Один за всіх» 20-річна Марина Вергелес звинуватила свого батька у багаторазових зґвалтуваннях. Чоловік, у свою чергу, звинуватив дівчину у брехні і навіть висловив сумнів, що вона є його донькою. Бажаючи з’ясувати правду, ведучий проекту Дмитро Карпачов відправив Марину з батьком на поліграф…

Під час першої програми Марина зворушила експертів тим, з якою безмірною любов’ю вона піклується про свого новонародженого сина Богданчика. Молода мати цілком присвячує себе дитині, що їй робити неймовірно складно, адже вона живе з діагнозом ДЦП і ніхто з родичів їй не допомагає. Після того як рідний батько, за словами Марини, багаторазово бив її, приковував до батареї ланцюгами і ґвалтував, він закінчив свої знущання тим, що холоднокровно вигнав дочку з онуком на вулицю.

vlcsnap-2017-03-27-14h01m55s72

Однак у батька Марини своя версія сімейного конфлікту. Чоловік запевняє, що хоч і виховував доньку в строгості, але палицю ніколи не перегинав. І вже тим більше – не ґвалтував. Мовляв, замість того щоб оббрехати його перед усією країною, Марині слід було до кінця життя дякувати батькові за те, що він займався її вихованням, хоча і не вважає своєю біологічною дочкою.

vlcsnap-2017-03-27-14h02m22s36

Експерти здивувалися тому, з якою легкістю чоловік, обвинувачений у примусовому інцесті, погодився пройти детектор брехні. Та й сама Марина весь час плуталася у свідченнях і попадалася на дрібній брехні. Щоб напевно з’ясувати, хто бреше і хто каже правду – проект «Один за всіх» влаштував батькові та дочці ретельну перевірку на поліграфі, а також організував аналіз ДНК, щоб точно дізнатися, чи є вони родичами?

Батько чи дочка – хто з них відразу після другої програми відправився з юристом Михайлом Присяжнюком у відділення поліції? Дивіться відео:

Video: Проект «Один за всіх» перевірив на поліграфі чоловіка, обвинуваченого в згвалтуванні дочки

Отец или дочь – кто из них сразу после программы отправился с юристом Михаилом Присяжнюком в отделение полиции? Смотрите видео на сайте остросоциального проекта Один За Всех!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: