Один за всіх

Односельці звинуватили матір і сина в інцесті

До студії проекту «Один за всіх» прийшли мати і син – Зінаїда і Вова Скляренко, яких односельці звинувачують в інцесті.

vlcsnap-2017-02-03-16h05m50s246Односельці давно помітили, що в родині Скляренко щось не так. Вова, поки був маленьким, ніколи не гуляв з іншими дітьми на дворі, а коли виріс – став шокувати місцевих, подорожую електричкою в жіночому вбранні і з нафарбованими губами. Пізніше Вову запідозрили в любовному зв’язку з однокласником і організації тортур над тваринами – котами і собаками. Однак найбільш незвичний вчинок Вова вчинив недавно: взяв і виклав в інтернет розпусні фотографії за участю себе і рідної матері. Відразу після цього інциденту Зінаїду звільнили з лікарні, де вона пропрацювала 35 років, а Вову відрахували з технікуму. Сусіди думали просто обірвати з сім’єю Скляренко будь-які контакти, але коли місцеві дівчатка стали скаржитися, що Вова бігає за ними по вулиці з сокирою, – стало зрозуміло, що проблему потрібно якось вирішувати.

Жителі села звернулися до проекту «Один за всіх», щоб експерти допомогли їм придумати, як правильно вчинити. У студії мати і син вперше публічно прокоментували свою поведінку, а також спробували відстояти право на особисте життя – дивіться відео:

Video: Односельчане обвинили мать и сына в инцесте

Жители села обратились в проект «Один за всіх», чтобы эксперты помогли им придумать, как правильно поступить. В студии мать и сын впервые публично прокомментировали свое поведение, а также попытались отстоять право на личную жизнь – смотрите видео!

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: