Один за всіх

Мати двох дітей розповіла, як потрапила до секс-рабства

35-річна Оксана Степанова з Дніпропетровської області не може стримати сліз, згадуючи, як одного разу зимою з маленькими дітьми на руках вона без грошей вийшла на трасу, щоб ловити попутки у бік Західної України, де у неї були далекі родичі. «Люди траплялися різні: і хороші, і погані… – каже Оксана про тих, хто її підбирав. – Іноді мені вдавалося заробити 200 гривень, щоб купити їжу старшому сину, а молодшого я годувала грудьми».

vlcsnap-2016-12-02-16h41m39s159Після довгих подорожей по країні Оксана зрозуміла, що ніяким своїм родичам вона і даром не потрібна. Проте їй вдалося познайомитися в одному з сіл Черкаської області з чоловіком, який погодився прихистити одиноку матір з двома дітьми. «Я й подумати не могла, що опинюся у сексуальному рабстві, – зізнається Оксана…»

Оксана прийшла в студію проекту «Один за всіх» на СТБ і на всю країну розповіла про те, які тяжкі випробування їй довелося пережити. Але наші професійні експерти швидко з’ясували, що Оксана – не стільки жертва, скільки талановитий маніпулятор… Дивіться відео:

Video: Мати двох дітей розповіла, як потрапила до секс-рабства

Оксана пришла в студию проекта «Один за всіх» на СТБ и на всю страну рассказала о том, какие тяжкие испытания ей довелось пережить. Но профессиональные эксперты быстро выяснили, что Оксана - не столько жертва, сколько талантливый манипулятор... Смотрите видео:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: