Один за всіх

Колишнє подружжя влаштувало криваву війну за дитину

Покручені іномарки, кров на асфальті і три людини в лікарні з важкими травмами. Так Олександр Гуменюк з Київської області відбивав восьмирічну доньку Карину, коли його екс-дружина таємно відвезла дівчинку зі школи.

vlcsnap-2016-11-25-15h46m53s27Жителі села Гора спочатку вирішили – це знімають кіно або бандитські розборки. На дорозі під Києвом колишній чоловік наздогнав і підрізав машину, в якій вагітна другою дитиною Ксенія зі своїм новим чоловіком і адвокатом везла викрадену доньку. Хтось бачив, як міцно збитий чоловік бив ножем по склу. Хтось – як він розігнався і протаранив машину лоб в лоб. Одні згадують жіночі крики. Інші – дитячі сльози. Треті – що Олександр бив водія «кравчучкою». Четверті – що добивав людину, яка вже втратила свідомість, полицею з салону автомобіля. Так чи інакше, все сталося настільки швидко, що ніхто з очевидців толком не зрозумів: що це взагалі було і як саме учасники розборок виявилися в підсумку на лікарняному ліжку.

vlcsnap-2016-11-25-15h48m32s11

Сам Олександр, який влаштував криваве побоїще, каже, що просто рятував 8-річну доньку від викрадачів: «Я батько! Я її виховував! І готовий заради дитини на все!» Однак його колишня дружина Ксенія наполягає, що не викрадала дитину, мовляв, Карина татові не потрібна, а її переїзд до Києва був заздалегідь узгодженим рішенням обох батьків…

vlcsnap-2016-11-25-15h50m37s234

У неділю (27 листопада) о 21:15 в студію проекту «Один за всіх» на СТБ прямо з лікарні приїдуть всі учасники битви за дитину, а наші експерти спробують з’ясувати: чому дві дорослих людини не можуть домовитися про опіку над дочкою? Кому дійсно потрібна ця дитина? Та хто використовує її в корисливих цілях?

Video: Колишнє подружжя влаштувало криваву війну за дитину

В это воскресенье (27 ноября) в 21:15 в студию проекта «Один за всіх» на СТБ прямо из больницы приедут все участники битвы за ребенка, а наши эксперты попытаются выяснить: почему два взрослых человека не могут договориться об опеке над дочерью?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: