Один за всіх

Чому дружина втекла до коханця від чоловіка і чотирьох дітей?

У проект «Один за всіх» звернувся 35-річний Анвер Мамедов з села в Київській області. Ось уже півтора місяця чоловік самотужки тягне на собі і всі домашні турботи, і виховання чотирьох синів. Тому що його дружина Людмила регулярно зникає з дому і дозволяє собі повертатися назад коли їй заманеться. А Анвер знову і знову прощає її.

Як виявилося, Людмила почала зраджувати Анверу відразу після весілля. І він з рахунку збився, скільки коханців у неї було за двадцять років спільного життя. Проте чоловік все одно більше всього в житті хоче її повернути: «Я не зможу полюбити кого-небудь ще. Для мене вона найкраща. Люда – це мій сенс життя…»

vlcsnap-2016-11-11-17h28m19s22

Наші журналісти з’ясували, що Людмила останні півтора місяці ховається у подруги. Вона запевняє, що найбільше в житті любить своїх синів і Анверу ніколи не зраджувала. Але коли чоловік і дружина вперше побачать один одного після розлуки, розкриються настільки шокуючі факти про їх загальне минуле, що один із учасників цієї сімейної драми просто втече зі студії.

vlcsnap-2016-11-11-17h28m49s30

Дивіться новий випуск проекту «Один за всіх» у неділю (13 листопада) о 21:15 на СТБ, і ви дізнаєтеся правду: чому Людмила пішла з сім’ї? Які таємниці приховує їх шлюб? І кому тут дійсно потрібна допомога?

Video: Чому дружина втекла до коханця від чоловіка і чотирьох дітей?

Дивіться новий випуск проекту «Один за всіх» у неділю (13 листопада) о 21:15 на СТБ, і ви дізнаєтеся правду!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: