Один за всіх

Хто і навіщо жорстоко вбиває безпритульних собак?

Останні місяці по Україні активізувалася хвиля отруєння бездомних тварин. Кожен день на вулицях люди знаходять або мертвих собак з піною з рота, або собак, які б’ються в агонії і незабаром теж вмирають. Подібне видовище травмує психіку не тільки дітей, але й багатьох дорослих.

«Ми сиділи у кафе з хлопцем, – розповідає ирпенчанка Таїсія. – Раптом до нас підійшла собака. Вона впала на землю і почала битися в конвульсіях. Ми відразу зрозуміли, що тварина отруєно. Мій хлопець побіг за машиною, щоб відвезти собаку до ветеринара, але ми не встигли її врятувати. Від нестерпного болю собака розбивала голову об асфальт, з рота йшла піна, тварина скулила – не знала, куди себе подіти. Діти, які бачили це, плакали. І навіть байдужі до тварин дорослі були шоковані. Це трапилося кілька тижнів тому, але картинка з вмираючою в муках собакою досі стоїть перед моїми очима. У мене самої є дворняжка, тому я тепер боюся виводити її на вулицю – раптом там отрута десь валяється…»

2vlcsnap-2016-09-23-15h19m02s228

Як з’ясувалося, догхантери вирішили влаштувати всеукраїнську акцію і очистити міста від бродячих собак. У результаті звичайні люди почали знаходити на тротуарах і біля своїх будинків до сотні нових трупів тварин щотижня. Проте найжахливіше, що догхантери ні від кого не ховаються і сміливо заявляють свою живодерську позицію на форумах в інтернеті.

vlcsnap-2016-09-23-15h28m10s25

Проект «Один за всіх» запросив у студію найактивніших догхантерів, а експерти спробували з’ясувати: чому деякі люди безкарно вбивають собак? Як саме вони це роблять? Чи є законний спосіб зупинити догхантерів? І якщо такого способу нема – що робити тим, хто не бажає кожен день бачити нещасних собак, вмираючих посеред вулиці в пекельних муках?

Дивіться новий випуск проекту «Один за всіх» у неділю (25 вересня) о 20:55 на СТБ!

Video: Хто і навіщо жорстоко вбиває безпритульних собак?

Смотрите новый выпуск проекта Один За Всех об украинских догхантерах, убивающих бродячих собак, в это воскресенье (25 сентября) в 20:55 на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: