Один за всіх

Чому дівчина втекла з дому з хлопцем-інвалідом?

У проект «Один за всіх» звернулася Марина з Рубіжного Луганської області. Дівчина помітила, що біля її будинку – в зруйнованому дитячому садку, де живуть бомжі і наркомани, оселилася пристойна на вигляд пара молодих людей. Вирішивши познайомитися з новими «сусідами», Марина дізналася, що 25-річний Саша і 21-річна Оля – це закохані, які ховаються від родичів, поліції і співробітників психіатричного інтернату…

Саша і Оля сплять в покинутому дитячому садку на брудному ганчір’ї, а їжу готують на багатті. Це, втім, коли є, що приготувати, а коли немає – вони, буває, голодують по 2-3 дні. Ночами хлопець не змикає очей, щоб захищати кохану від бомжів та наркоманів. Такий жахливий побут закохані Саша і Оля змушені терпіти лише тому, що для них це єдиний спосіб залишатися разом.

vlcsnap-2016-09-09-15h27m20s246

Справа в тому, що сім’я Олі категорично проти її відносин з Сашком. Батьки заборонили дочки спілкуватися з інвалідом і хотіли навіть відправити дівчину в Грузію, де вони вже підібрали їй більш вигідну партію. Але Оля не бачить сенсу жити без Саші, тому вона допомогла йому втекти з психоневрологічного інтернату і сама втекла з дому, аби бути поруч з любов’ю всього свого життя. Розуміючи, що їх розшукують, закохані – як у кіно про шпигунів – постійно змінюють зачіски, одяг і перефарбовують волосся, а також переїжджають з місця на місце.

У неділю (11 вересня) о 21:00 у студії проекту «Один за всіх» Саша і Оля вперше після втечі зустрінуться з тими, хто їх переслідує, щоб спробувати відстояти своє право на просте людське щастя. А наші експерти з’ясують: чому батьки так наполегливо хочуть розлучити закоханих?
Анонс на 11.09 –

Video: Чому дівчина втекла з дому з хлопцем-інвалідом?

Смотрите новый выпуск проекта «Один за всех» в это воскресенье (11 сентября) в 21:00 на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: