Один за всіх

Чому мати-зозуля панічно боїться зустрічі двох своїх дочок?

Жінка кинула хвору на ДЦП Юлю у віці 11 місяців, а тепер категорично забороняє їй спілкуватися з молодшою сестрою.

17-річна Юля Гурська зі Львова досі не може пробачити свою біологічну матір Оксану. Коли дівчинці не виповнився і рочок, та кинула її на бабусю з важким діагнозом – ДЦП. А сама втекла з дому. Зовсім нещодавно Юля знайшла в соціальних мережах свою молодшу сестричку Надю – її Оксана народила вже після зникнення. Але як тільки дівчатка стали листуватися, їх спільна мати втрутилася і заборонила їм зв’язуватися – навіть забирала у Наді мобільний телефон, коли Юля намагалася їй додзвонитися. Старша сестра не здивувалася такій реакції горе-мами: 15-річна Надя встигла їй зізнатися, що Оксана її регулярно і жорстоко б’є.

vlcsnap-2016-06-03-11h31m38s81

Більш того, для своєї нової сім’ї жінка вигадала зовсім іншу версію свого зникнення з дому. Ні її новий чоловік, ні Надя не знають, що Оксана кинула хвору дитину. А найголовніше – вкрала у своїх роботодавців величезну суму грошей, за які її батьки поплатилися здоров’ям – кілька років їх били і переслідували через цей борг. І тепер зрозуміло, чому Оксана не хоче, щоб неприваблива правда про її подвійне життя розкрилася через 17 років. Але як виявилося, це далеко не всі причини її панічного страху зустрічі двох сестричок. У студії проекта “Один за всіх” прозвучить визнання, яке шокує всю країну.

vlcsnap-2016-06-03-11h32m58s116

У неділю (5 травня) в 21:05 дві сестрички і мати нарешті зустрінуться у студії “Один за всіх”. Ви дізнаєтеся, що насправді змусило Оксану втекти з дому? І як після її втечі склалася доля хворої на ДЦП Юлі? А також – яку страшну таємницю про своє життя з мамою ще нікому не розповідала 15-річна Надя?

Video: Почему мать-кукушка панически боится встречи двух своих дочерей?

Смотрите новый выпуск проекта "Один за всех" в это воскресенье (5 мая) в 21:00 на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: