Один за всіх

За що чоловік побив до коми свою вагітну дружину?

Два тижні тому Андрій з Жовтих Вод побив свою вагітну дружину Віку і вистрілив їй у груди з пневматичного пістолета – жінка впала у стан коми, а домашній тиран з незрозумілої причини досі розгулює на волі…

vlcsnap-2016-05-27-11h47m23s222

Дитину Андрія та Віки, яка була на 7-му місяці вагітності, лікарям вдалося врятувати за допомогою кесаревого розтину – зараз новонародженому нічого не загрожує. Однак сама мати отримала важкі травми голови і хребта, тому її життя висить на волосині. Здавалося б, за підозрою в такому серйозному злочині Андрія давно повинні були заарештувати, проте чоловік заперечує свою провину, слідству не вистачає доказів, а зі свідків – тільки його 11-річна падчерка Саша.

vlcsnap-2016-05-27-11h48m32s146

У день трагедії саме ця дівчинка не розгубилася і викликала швидку допомогу після того, як вітчим побив її матір до втрати свідомості. Сам Андрій сказав дівчинці так: «Даремно ти їх врятувала, мені це тіло і цей виродок не потрібні!» Повірити у це складно, але під «тілом» чоловік мав на увазі цивільну дружину в комі, а під «виродком» – свого рідного сина, якого вона виношувала. Нелюдським байдужістю Андрій не обмежується – розуміючи, що йому світить великий тюремний термін, він регулярно телефонує Саші, яка зараз проживає з бабусею, і залякує дівчинку, щоб вона мовчала про те, що бачила.

У неділю (29 травня) о 21:00 Андрій і Саша прийдуть до студії проекту «Один за всіх» на СТБ, щоб розповісти свої версії того, що сталося, а наші експерти з’ясують: чому ґвалтівник розгулює на волі? Як захистити від нього пасербицю Сашу? Де весь цей час був справжній батько дівчинки? А також – чому ніхто з рідних і близьких не врятував Віку від Андрія, який до цього випадку вже піднімав на неї руку?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: