Один за всіх

Як молодий альфонс викрав із сім’ї 47-річну жінку?

Леся Самолова з Дніпродзержинська намагалася покінчити з собою через любов до 27річного хлопця.

Більше 20 років Леся прожила у шлюбі, однак чоловік почав пити і більше інтересу до неї не проявляв. Син показав Лесі онлайнстратегію Perfect World, – і жінка поринула у віртуальний світ з головою. Там вона і познайомилася з іншим користувачем гри, який тепер став для неї єдиним сенсом життя.

vlcsnap-2016-04-21-16h38m58s182

Різниця у віці Лесю не збентежила (Тарас виявився на 20 років її молодше) – заради нього вона розлучилася з чоловіком і посварилася з усіма родичами, які відмовляли її від роману з альфонсом. Працюючи машиністом на заводі, Леся отримувала лише 2,5 тисячі гривень, однак заради молодого коханця, який без гроша у кишені розвіртуалізувався зі світу комп’ютерної гри прямо у неї в квартирі, жінка заклала все своє золото і набрала купу кредитів.

vlcsnap-2016-04-21-16h40m52s100

Яке ж було здивування Лесі, коли 2 роки тому Тарас раптово виїхав, а потім подзвонив і сказав, що у нього інша жінка. Проект «Один за всіх» розшукав хлопця в далекому Тернополі

Цієї неділі (24 квітня) о 20:45 у студії проекту «Один за всіх» на СТБ Леся зустрінеться з Тарасом, а наші експерти спробують з’ясувати: куди дивилася доросла жінка, поки альфонсаферист обдирав її до нитки? Як спілкування з ним підвело Лесю під слідство? І кого насправді любить Тарас?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: