Один за всіх

Чому батьки покинули дитину-інваліда?

Рідна тітка наново вчила дитину ходити після серйозної травми спини, поки тато і мама влаштовували особисте життя…

«Я хочу нормально ходити, – каже хлопчик, – і щоб у мене нормально працювали руки». Через частковий параліч Сергій не може самостійно дістатися до школи (а до неї всього 200 метрів). Він також витрачає півдня на домашнє завдання, бо просто тримати ручку і писати для нього велика проблема. А ще у Сергія нетримання, тому він всюди ходить у памперсах. Але найстрашніше – він уже дев’ять років не бачив рідну маму. Жінка кинула дитину в лікарні, куди Сергія на швидкій допомозі привезли у комі після серйозної травми спини. З тих пір мама не цікавилася здоров’ям сина.

vlcsnap-2016-04-07-17h30m14s85

Виховувати сина міг би батько, однак і він самоусунувся від проблем Сергія. Хоча чоловік, як і раніше, живе з ним в одному селі, але має нову сім’ю і про сина навіть не згадує. Сироту при живих батьках чекав інтернат, але на щастя, опіку над ним оформила рідна тітка, яка досі піклується про хлопчика.

vlcsnap-2016-04-07-17h30m43s32

Проект «Один за всіх» вирішив розібратися: чому насправді Сергійко став інвалідом? Куди і чому втекла його рідна мати? Яку роль у трагедії зіграв батько? І чи є у Сергія шанс знову стати звичайною дитиною?

Вмикайте канал СТБ цієї неділі (10 квітня) о 20:45вас чекає новий випуск гостросоціального проекту «Один за всіх»!

Video: Чому батьки покинули дитину-інваліда?

Включайте канал СТБ в это воскресенье (10 апреля) в 20:45 – вас ждет новый выпуск остросоциального проекта «Один за всіх»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: