Один за всіх

Перше інтерв’ю мами-рекордсменки Валентини Підвербної – ексклюзивно для «Один за всіх»

Коли 65-річна Валентина Підвербна з Чернігова в результаті штучного запліднення народила доньку Анну-Марію, це стало подією для всієї України. Адже досі операції для жінок в такому віці ще не проводилися. Але відразу ж після виписки з пологового будинку жінка повністю обірвала зв’язку з зовнішнім світом, перестала пускати додому соціальні служби та лікарів, а на вулиці ховала свою дочку в колясці від перехожих. 22 лютого Анні Марії виповнилося 5 років, але до цих пір нічого не відомо про її стан здоров’я і умови життя сім’ї.

Весь цей час двері однокімнатної квартири, де Валентина Григорівна живе зі своєю Анною-Марією, була наглухо закрита не тільки для журналістів, але й для сусідів, медиків, соціальних працівників. Непроханих гостей жінка виганяла матом – однак якщо бажання дорослої людини жити в самітництві можна якось зрозуміти і прийняти, то доля дитини, яку вона забрала в самітництво разом із собою, не може не турбувати.

vlcsnap-2016-04-01-11h58m32s202

Кожна поява літньої мами з донькою на вулицях Чернігова викликає скандал. Дівчинка виглядає брудною і недоглянутою, ходить на носочках, сильно косоочить, а також неадекватно веде себе по відношенню до оточуючих. Вона може крикнути на перехожих чи кинутися на них. А коли Валентина Григорівна спробувала влаштувати Анну-Марію в дитячий сад, там її донька протрималася лише кілька годин. У малятка взагалі немає друзів і навіть мінімальних комунікативних навичок, що не може не турбувати, адже через пару років її вже треба буде віддавати до школи.

vlcsnap-2016-04-01-12h00m01s97

Єдиною людиною в Україні, від якої Валентина Григорівна погодилася прийняти допомогу, виявився її кумир – Дмитро Карпачов, ведучий проекту «Один за всіх» на СТБ. Він особисто їздив у Чернігів, щоб запросити мати з донькою на зйомку, і вже цієї неділі (3 квітня) в 20:40 загадкова родина, про життя якої нікому нічого не було невідомо, прийде в студію. І ми дізнаємося, що відбувається за замкненими дверима їхньої квартири? Чому мати забороняє Анні-Марії гуляти з іншими дітьми? І що чекає в майбутньому 5-річну доньку з такою мамою?

Video: Перше інтерв’ю мами-рекордсменки Валентини Підвербної – ексклюзивно для «Один за всіх»

Включайте канал СТБ в это воскресенье (3 апреля) в 20:40!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: