Один за всіх

Хто батько дитини 14-річної дівчинки – вітчим чи сусід?

6 березня школярка з Київської області Оксана народила сина Ростика й приголомшила всіх зізнанням – це дитина від її вітчима Леоніда. Найстрашніше, що мати Оксани після цього вирішила відмовитися від дочки і зараз як ні в чому не бувало живе з цим чоловіком під одним дахом.

Про вагітність доньки її мати Алла дізналася тільки на шостому місяці і стала просто соромитися Оксани, а ось Леоніда виставити з дому навіть не подумала. Каже, що не хоче позбавити батька двох їхніх спільних дітей. А тому й заяву в міліцію написала не Алла, а старша сестра Оксани – Таня. Вже в райвідділі Леонід зізнався, що дев’ять останніх місяців він регулярно займався сексом з пасербицею. «Всі мужики сволочі, – знизує плечима Леонід. – Я винен. Але ж чоловіки завжди кладуть око на молодших дівчат…» За його словами, вони з Оксаною іноді займалися сексом 3-4 рази на тиждень, наприклад, вранці – перед тим, як дівчинка відправлялася в школу.

vlcsnap-2016-03-25-11h54m00s40

Здавалося б, все просто: Леоніда потрібно посадити у в’язницю, а дівчинці-підлітку допомогти впоратися з психологічною травмою і виховати сина Ростика. Але проблема в тому, що школярка не може сказати напевно, ким саме вітчим доводиться її дитині. Виявляється, крім нього, в Оксани були відносини з 42-річним сусідом Михайлом.

vlcsnap-2016-03-25-11h55m32s188

Щоб розібратися, від кого ж насправді народила Оксана, проект «Один за всіх» зробив ДНК-експертизу. Вмикайте канал СТБ у неділю (27 березня) о 20:45, і ви дізнаєтеся: чому мати не помічала, як Леонід і Оксана займалися сексом в її власному будинку? Чому вона не може вигнати цього чоловіка? Яку страшну таємницю зі свого минулого вона нікому не розповідала? І, нарешті, хто ж з двох чоловіків – батько Ростика?

vlcsnap-2016-03-25-11h56m18s146

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: