Один за всіх

Хлопець загрожує вирізати сім’ю дружини-втікачки, якщо вона не повернеться

Останні два місяці сім’я Єременко живе в атмосфері страху і терору. Зять кожну ніч телефонує їм з погрозами і кидає каміння у вікна, а ще він двічі підпалював вхідні двері. Так незграбно Іван Яцик намагається повернути назад свою законну дружину23річну Віку, яка втекла від нього після сварки і тепер з однорічною дитиною на руках ховається від чоловікадеспота у квартирі своїх батьків.

vlcsnap-2016-02-26-18h34m15s68

Віка і Ваня познайомились 2 роки тому, гуляючи в парку на День міста. Спершу хлопець дівчині не сподобався, та й на той час у неї був інший залицяльник. Але Ваня наполегливо запрошував Віку на побачення, дарував квіти і цукерки, а також завоював майбутню тещу, коли зголосився погуляти з молодшою сестрою Вікі – хворою на аутизмом 7-річною Анею. Пройшов місяць – Віка здалася і переїхала до Вані. Цілий рік вони прожили душа в душу на окремій квартирі, але потім, коли у них народилася донька, її чоловік ніби з ланцюга зірвався. Він став приходити додому п’яним і почав піднімати на Віку руку. Молода мати довго терпіла, але чергової сцени ревнивого Вані не витримала – втекла від домашнього тирана до своїх батьків.

vlcsnap-2016-02-26-18h35m05s22

«Мені боляче, – зізнається Ваня. – Я люблю своїх дружину і дитину, тому хочу повернути їх…» Проте хлопець не придумав іншого способу, щоб зробити це, крім терору. Так як сім’я Вікі не пускає Ваню навіть на поріг свого будинку, він чатує на неї під під’їздом, а також дзвонить по 50 разів на день (особливо наполегливовночі). Дивно, але замість вибачень, він завалює дружину погрозами, мовляв, якщо не повернешся, відвезу на річку і втоплю, а потім заріжу твою матір і проломлю голову батьковіСтраждають від Вані і сусіди, бо хлопець обіцяв їм підірвати весь багатоквартирний будинок.

vlcsnap-2016-02-26-18h33m46s33

У неділю (28 лютого) в 20:45 Ваня прийде в студію проекту «Один за всіх» на СТБ, щоб вперше побачити дружину після її втечі і спробувати повернути її не силою і погрозами, а любов’ю. Ви дізнаєтеся: чому насправді Віка втекла від чоловіка і батька своєї дитини? З ким вона хоче жити? І чи варто ризикувати здоров’ям і свободою заради такої сім’ї?

Video: Хлопець загрожує вирізати сім’ю дружини-втікачки, якщо вона не повернеться

Не пропустите новый выпуск проекта "Один за всіх" в это воскресенье (28 февраля) в 20:45 на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: