Один за всіх

АНОНС: Українська дружина чекала свого кубинського чоловіка цілих 30 років!

Вони познайомилися на початку 80-х. Вона – симпатична першокурсниця Донецького інженерно-педагогічного технікуму. Він – пекучий брюнет з пишною шевелюрою, який навчався на 5 курсі того ж технікуму. Кубинець Арольдо Ортіз-Гомез приїхав в СРСР, щоб отримати освіту за міжнародною програмою обміну студентами. Юна дівчина й уявити не могла, що ця любов триватиме довгі роки, але – на жаль – на відстані в тисячі кілометрів.

vlcsnap-2014-11-21-13h07m37Арольдо і Алла одружилися незабаром після знайомства. Півроку інтернаціональна сім’я жила душа в душу, а потім у них народився син – Арольдо-молодший. Але кубинський студент зміг поняньчити своєї дитини лише два тижні – закінчивши технікум, він змушений був повернутися на батьківщину, щоб за законом про безкоштовну освіту відпрацювати на свою державу три роки. В аеропорту Арольдо і Алла клялися один одному у вічній любові, а також обіцяли зробити все, щоб побачитися знову.

Довгий час після вимушеної розлуки закохані вели листування – Арольдо навіть надіслав дружині необхідні документи для переїзду на Кубу. Однак у Алли просто не було грошей, щоб купити дорогий квиток в екзотичну країну. Арольдо теж не міг дозволити собі дальній переліт, адже навіть сьогодні середня зарплата на Кубі становить 20-30 доларів. Йшли роки, і зв’язок між Арольдо і Аллою обірвалася. Вони намагалися знайти один одного, але це було безуспішно. У Арольдо на Кубі особисте життя не склалося, у його дружини – теж. Все життя вони пам’ятали свою першу серйозну любов і в глибині душі сподівалися на диво – що коли-небудь зустрінуться.

vlcsnap-2014-11-21-13h07m52Цілих два роки телеканал СТБ проект «Один за всіх» працювали над тим, щоб з’єднати люблячі серця. Це було нелегко, адже Куба досі багато в чому закрита країна – кубинцеві вкрай складно оформити візу і виїхати за кордон. Але ми це зробили: зовсім скоро на ваших очах станеться диво – Арольдо вперше після 30-річної розлуки побачить дружину, дорослого сина і маленьку онучку! Хочете дізнатися, чим закінчиться зустріч? Чи не розчаруються Арольдо і Алла, побачивши один одного пристарілими на 32 роки?

Вмикайте канал СТБ вже в цю неділю (23 листопада) 21:10 – вас чекає найбільш зворушливий і романтичний випуск проекту «Один за всіх». Не забудьте тільки запастися хусточками – в цей вечір сліз радості буде дуже і дуже багато!

Video: АНОНС: Українська дружина чекала свого кубинського чоловіка цілих 30 років!

В начале 80-х Алла Вишневская познакомилась в Донецком техникуме с кубинцем Арольдо Ортиз-Гомесом, который приехал в СССР по программе обмена студентами. Они поженились и даже завели ребенка, а потом Арольдо вынужден был уехать на родину. Спустя 30 лет благодаря проекту "Один за всіх" влюбленные встретятся вновь - не пропустите!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: