Один за всіх

АНОНС: Хлопець з ДЦП, якого батьки здали в інтернат, вижив і став паралімпійським чемпіоном

Коли Валентин Медведєв народився, лікарі поставили йому діагноз ДЦП та водянка головного мозку. Батьки здали його в інтернат на дворічну реабілітацію. Однак по закінченню цього терміну ні мати, ні батько не забрали сина додому – вони просто зникли з життя хлопчика, який був приречений пересуватися в інвалідному візку. Однак сам Валентин, залишившись сиротою при живих батьках, не опустив руки і став спортивною гордістю України.

Кинутий хлопчик зовсім не говорив і до 8 років не вмів навіть ходити – Валентин просто не відчував своїх ніг і повзав. Коли його ровесники грали на дитячому майданчику в рухливі ігри, він сидів на лавці і плакав від відчаю. Однак Валентин поставив перед собою мету – навчитися ходити будь-якою ціною. Яке ж було здивування лікуючого лікаря Валентина, коли хлопчик одного разу зайшов до нього в кабінет бадьорою і впевненою ходою…

Відчувши радість перших досягнень, Валентин обрав для себе кар’єру спортсмена. До 24 років він став багаторазовим паралімпійським чемпіоном України з легкої атлетики, переможцем відкритого змагання в Кракові, а також найголовніше – бронзовим призером Чемпіонату Європи у Великобританії. «Отримуючи чергову нагороду, я завжди відчував двоякі почуття, – розповідає Валентин. – Я, звичайно, радів перемозі. Але коли я, наприклад, повертався після змагань, то на вокзалі моїх друзів по спорту зустрічали їх близькі, а мені нікому було навіть подзвонити, щоб поділитися радістю – я просто закидав сумку на плече і йшов додому на самоті…»

Коли Валентин виріс, то не раз намагався знайти своїх близьких. Проте все було безрезультатно. Нещодавно хлопець звернувся за допомогою до проекту «Один за всіх». Наші журналісти провели серйозне розслідування і розшукали родичів Валентина Медведєва. Про те, хто саме їх шукає, ці люди не знали до останнього (припускали, що це якісь далекі родичі з Одеси, Білгорода або навіть Канади).

Прийшовши в нашу студію, вони будуть шоковані і розкажуть про не менш шокуючу причину, через яку самі не шукали хлопця. Яка ж загадка криється в цій історії? Якою буде ця зустріч? І не розчарує вона Валентина? Дізнайтеся вже у цю неділю (2 листопада) о 21:10 у проекті «Один за всіх» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: