Один за всіх

АНОНС: Що мати скаже дочці, яку здала в притулок 33 роки тому

Зазвичай діти не можуть пробачити батьків, які з різних причин здають їх в притулок. Але 33-річна Інна Кузьменко зла на свою матір не тримає. Навпаки – вона хоче вперше зустрітися з нею, щоб випробувати щастя і радість.

Інна Кузьменко хвора на ДЦП, тому все життя вона провела у спеціальних установах – від дитячого будинку для інвалідів до нинішнього будинку пристарілих. Жінка зізнається, що спочатку ненавиділа свою маму, але потім вирішила, що у неї могли бути серйозні причини для відмови від дочки, і потихеньку пробачила. Тепер Інна, чий нехитрий побут складається з прогулянок у сквері будинку престарілих та посильної допомоги на кухні, мріє зустрітися з матір’ю більше всього на світі.

Але ніяких документів про те, хто її родичі, у Інни немає. Вона лиш знає, що у неї є дві сестри – 20 років тому Таня і Люда приходили до неї в інтернат і навіть забирали на тиждень до себе додому. Але після того, як Інну перевели в інший інтернат, зв’язок з ними перервався.

vlcsnap-2014-08-28-13h45m24

Проект «Один за всіх» вирішив допомогти Інні розшукати маму та інших родичів. Однак журналістське розслідування відкрило шокуючі факти, які перевернули життя не однієї родини. Виявилося, що родичів у Інни набагато більше, ніж вона могла собі уявити, а люди, яких вона вважала своїми близькими, можливо, їй не рідні.

Вмикайте канал СТБ у неділю (31 серпня) в 20:40 – вас чекає новий випуск проекту «Один за всіх», в якому ви дізнаєтеся: що саме розлучило Інну з рідними 33 роки тому? І що скажуть втрачені родичі, коли вперше побачать один одного після розлуки довжиною в ціле життя?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: