Один за всіх

АНОНС: Чому мати дозволила чоловікові зґвалтувати її дочку?

У неділю (8 червня) о 20:30 у студії шоу «Один за всіх» на СТБ прийде чоловік, якого падчерка звинуватила у згвалтуванні.

Олені 15 років – вона живе в селі на Дніпропетровщині, добре вчиться і любить виступати з танцювальними номерами на шкільних святах. З вигляду це весела і життєрадісна дівчинка, але до недавнього часу вона таїла секрет, від якого у будь-якої нормального людини холоне кров.

«Він сказав мені, щоб я нагнулася – я нагнулася, – розповідає Альона. – Тоді він у мене запитав, чи я ще дівчинка? Я відповіла, що дівчинка. Але він мені не повірив. Завалив на диван, і все сталося…»

Після цього випадку Олена не знала, як жити далі, і навіть подумувала про самогубство. Адже людина, яка це зробила, продовжувала жити з нею під одним дахом. Це її вітчим – 34-річний В’ячеслав Суханов.

Коли Олена все-таки зважилася розповісти світу правду, то фактично позбавила себе сім’ї, тому що її рідна мати встала на сторону В’ячеслава, який заперечує будь-який сексуальний зв’язок з падчеркою.

Вперше після розголосу зґвалтування В’ячеслав та Олена зустрінуться у студії шоу «Один за всіх», де експерти програми спробують з’ясувати: що ж насправді відбувалося в цій сім’ї останнім часом? Чому матір Олени не помітила, що її дочку гвалтує вітчим? І як взагалі можна попередити домашні зґвалтування дітей?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: