Один за всіх

Навіщо чоловік по-звірячому вбив свою дружину після 13 років шлюбу?

У неділю (18 травня) о 21:15 у студії гостросоціального проекту «Один за всіх» зберуться родичі сімейної пари Лазаревых, щоб зрозуміти: чи міг чоловік вбити свою дружину і 20 днів робити вигляд, що шукає її.

Харків’яни Микола і Олена Лазареви познайомилися, коли йому було 18 років, а їй – 16. Люди говорили, що це ідеальний союз. За 13 років щасливого спільного життя пара завела двох дочок – здавалося, ніщо не віщувало біди. Проте все змінилося, коли одного разу Олена не повернулася з роботи.

Жінка ніби провалилася крізь землю. У місті якраз ходили чутки про страшного маніяка, який вже убив і зґвалтував двох жінок, тому Микола терміново організував масштабні пошуки. В цьому йому активно допомагав чоловік Олени, колишній співробітник міліції. Через 20 днів обгорілий труп жінки знайшли у трьохстах метрах від будинку в купі брудного листя – голова була розбита так сильно, що ховали Олену в закритій труні.

Не встигла родина Лазаревых оговтатися від одного удару, як її тут же наздогнав новий – у вбивстві Олени звинуватили Миколу. Родичі чоловіка впевнені, що відношення у родині були ідеальними, а справа просто сфабриковано батьком Олени, бо він ніколи не схвалював вибору своєї дочки. Проте всередині цієї зразкової сім’ї все було далеко не ідеально.

В неділю у студії проекту «Один за всіх» герої та експерти програми спробують з’ясувати: що насправді відбувалося в цій на вигляд щасливій сім’ї? Яку правду про свого чоловіка Олена ретельно приховувала всі ці роки? І чи міг чоловік так жорстоко обійтися з жінкою, яку любив більше за життя?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: