Один за всіх

Чому повісилася мати 4-річної дівчинки?

У неділю (11 травня) о 21:15 експерти програми «Один за всіх» спробують розібратися, чому повісилася молода й життєрадісна мати чотирирічної дівчинки.

Алі Яковлевої був 21 рік – у рідному містечку Корюківка на Чернігівщині вона вважалася місцевою знаменитістю: співала, виступала, брала участь з номерами в конкурсах і святах. Однак на найсвітліше свято – святу Пасху – Аля здійснила вчинок, якого ніхто не очікував. З невідомої причини дівчина повісилася в лісі на власних шнурках.

vlcsnap-2014-05-08-11h39m46Мати Алі впевнена, що її дочка не могла накласти на себе руки, адже знала, що у неї підростає 4-річна донька, про яку треба піклуватися. І хоч міліція твердо заявляє, що Аля сама звела рахунки з життям, мати звинувачує у загибелі дочки її чоловіка Анатолія. Крапки над «і» розставив відвертий щоденник Алі, який виявили через кілька днів після самогубства. Написане шокувало навіть найближчих родичів дівчини.

У студії проекту «Один за всіх» експерти намагатимуться відновити картину подій того пасхального вечора, коли Аля покінчила з життям. Ви дізнаєтеся: хто був посвячений у плани дівчини? Яку роль в її загибелі зіграв Анатолій? І чим насправді було наповнене таємне життя Алі?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: