Один за всіх

Чому мати покинула доньку в пологовому будинку?

У цю неділю (4 травня) о 21:05 в студію проекту «Один за всіх» прийде жінка, яка найбільше в житті хоче дізнатися, чому 37 років тому рідна мати покинула її в пологовому будинку.

До 16 років Світла Ольховська жила в любові і турботі своїх батьків – Сергія і Галини. А потім вона дізналася таємницю, що є роддомовским відказником, яку удочерили у віці декількох місяців. Розуміючи, що її життя більше не буде таким, як колись, Світла вирішила будь-якою ціною знайти рідну матір. Однак 20 років пошуків не дали результату.

Тепер Світла, яка сама стала бабусею, продовжує жити з надією, що коли-небудь їй все-таки вдасться подивитися в очі рідної матері: «Я хочу бути на неї схожою – сподіваюся, що у її серці знайдеться місце для мене. А може, й ні…» Іншої думки дотримується Галина, прийомна мати Світлани: «Вона для мене все – я для Світлячка жила завжди. І я не хочу бачити цю жінку, її рідну матір. Нічого, крім горя, вона не принесе».

У студії «Один за всіх» Світлана дізнається правду про своє народження. Разом з експертами вона спробує зрозуміти: що змусило жінку відмовитися від дитини? Чи хоче вона, щоб її знайшли? І чи зуміє Світла пробачити мати, яку шукала протягом довгих 20 років?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: