Один за всіх

Хто вбив чотирнадцятирічну дівчинку?

У неділю (30 березня) о 21:05 у студії проекту «Один за всіх» на СТБ розберуть справу 14-річної Поліни Сапєги з Макіївки, яка пішла в магазин за молоком та тістечками, але була жорстоко вбита всього у 200 метрах від власного будинку.

Вранці після вбивства тіло Поліни на покинутій будові виявив випадковий перехожий. Дівчинка лежала на землі обличчям вниз, її рука була неприродно вивернута, на спині утворилася гематома, з голови текла кров, а з лівого ока стирчала гілка. Вивчивши місце злочину, міліція з’ясувала, що вбивця спершу побив свою жертву, а потім проткнув їй очі. І тільки після всіх цих садистських збочень він задушив Поліну шнурком від черевиків. Вбивця забрав собі прикраси дівчинки, її телефон та 150 гривень. Однак скоївши злочин, він не поспішав зникнути і замести сліди – відчуваючи себе королем положення, він сів на пагорб і перекусив тістечками з молоком, які Поліна несла додому до вечері.

Полина Сапега

Полина Сапега

Трагедія потрясла не тільки сім’ю Поліни, але і всіх, хто її знав, адже вона була веселою і життєрадісною дівчинкою. Промінчик світла – так про свою ученицю відгукнулася класна керівниця. Ну, а мати Поліни, яка втратила не просту дочку, а саму близьку людини в світі, тепер не бачить сенсу жити далі.

Міліція затримала підозрюваного вже на третій день після вбивства. 21-річний Андрій Іваницький зізнався у злочині – тепер йому загрожує довічне позбавлення волі. Однак мати Андрія відмовляється вірити, що її милий і добрий син міг вчинити такий жорстокий злочин, а також заявляє, що в той день він був удома.

«Він був такий м’який, ніколи нікому поганого слова не говорив, – розповідає мати підозрюваного. – Я ніколи не повірю, що він став убивцею. З нього просто вибили свідчення. Адже легше вибити, ніж розслідувати справу…»

Журналісти проекту «Один за всіх» знайшли жінку, яка точно знає, де був Андрій у той час, коли вбивали Поліну. Тому вже у цю неділю (30 березня) о 21:05 у нашій студії ведучий Дмитро Карпачов та експерти вислухають всі версії резонансного злочину і спробують зрозуміти: чому саме Андрія підозрюють у цьому вбивстві? Як вийшло, що Поліна стала жертвою садиста? Хто він – справжній убивця? І скільки ще жертв на його рахунку?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: