Один за всіх

Чому добродушний тихоня убив свого свояка?

У неділю (23 лютого) в 20:00 глядачі проекту «Один за всіх» на СТБ побачать історію про те, як у боротьбі за житлоплощу рідні люди готові дійти до самого страшного – вбивства своїх родичів.

Валерій Урбан просто не встиг покликати на допомогу, коли раптово отримав в шию сім ударів ножем і ще сім – вилкою. Він так і залишився в кріслі, де на нього напав вбивця. Останній перебував у стані афекту, так що навіть не спробував втекти з місця злочину, а спокійно вийшов на вулицю, сів на лавці біля під’їзду і став чекати приїзду міліції.

Слідство встановило, що вбивство скоїв Олександр Бєлік. У цього чоловіка була бездоганна репутація люблячого батька-одинака, який все життя присвятив вихованню дочки Віолетти.

«Він купував їй все, чого вона потребувала, дзвонив їй по 5-6 разів на день…» – згадує друг Олександра.

Звісно, що Віолетта відмовляється вірити в те, що людина, яка наповнила її життя турботою і добротою, могла зробити таке звіряче вбивство. А ось мати жертви Марія Урбан заявила слідству, що цей злочин Олександр Бєлік готував довгих 18 років. У неділю жінка прийде в студію проекту «Один за всіх», щоб розповісти свою версію подій.

Чому добродушний тишко Олександр так жорстоко розправився зі своїм родичем? Чи дійсно він запланував вбивство ще 18 років тому? І якщо так, то що саме сталося в минулому – через що в підсумку поламалося життя кількох поколінь?

Відповіді на всі ці питання, а також відверті зізнання самого Олександра Бєліка чекають вас у неділю (23 лютого) о 20:00 в новому випуску гостросоціального проекту «Один за всіх» на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: