Один за всіх

Чому здорова жінка вийшла заміж за хворого на ДЦП?

В неділю (16 лютого) о 19:55 у студії проекту «Один за всіх» на СТБ прийде жінка, яку звинувачують у тому, що вона вийшла заміж за хворого на ДЦП тільки заради грошей і спадщини.

41-річний Микола Ткаченко народився з діагнозом ДЦП. Як і всі люди, чоловік хоче кохати і бути коханим. Тому коли у його житті з’явилася жінка, Микола буквально піднявся на крилах над землею. Проте близькі і рідні впевнені, що у недалекому майбутньому людину, за якої вони терпляче доглядали не один десяток років, чекає дуже болюче падіння. Вони впевнені: Микола став жертвою холоднокровної аферистки.

«Власного будинку у неї немає, роботи теж…
– заявляє брат інваліда Олександр. – Тому я хочу, щоб суд визнав мене опікуном Миколая. Тоді я зможу захистити брата і зроблю все, щоб він наприкінці життя не опинився з розбитим серцем у будинку для престарілих».

vlcsnap-2014-02-13-14h25m02

Варто сказати, що сім’я Ткаченко якось відразу не злюбила Антоніну, яку Микола в один прекрасний день привів додому і оголосив своєю нареченою. А коли через кілька місяців Микола зізнався, що вони з Антоніною таємно одружилися, рідні забили справжню тривогу. Це зрозуміло, адже тепер на правах дружини інваліда Антоніна отримує не тільки державну компенсацію, але і три пенсії, які належать батькам і сестрі Миколая. Більше того: ця підозріла жінка нібито навіть претендує на їх будинок.

vlcsnap-2014-02-13-14h24m37

Олександр Ткаченко багато разів намагався говорити з братом, однак Микола від любові буквально втратив голову. Та й сама Антоніна твердо стоїть на тому, що у неї до чоловіка виключно трепетне ставлення – мовляв, пов’язавши своє життя з Миколою, вона ні хвилини не думала про користь.

Очевидно, що без допомоги професійного психолога в історії сім’ї Ткаченко не розібратися. Тому в неділю (16 лютого) о 19:55 ведучий Дмитро Карпачов збере у студії проекту «Один за всіх» на СТБ всіх учасників конфлікту і разом з експертами спробує зрозуміти: чи правда, що Антоніна – це аферистка, яка безжально наживається на хворобі Миколая? Або мова йде все-таки про кохання? Але тоді що саме зацікавило здорову жінку у інваліді, за яким треба доглядати, як за маленькою дитиною?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: