Один за всіх

Чотирирічний український «мауглі» зростає у землянці

Video: Чотирирічний український «мауглі» зростає у землянці

Чотирирічний український «мауглі» зростає у землянці
Історія, яку розкажуть цієї неділі в програмі «Один за всіх», нікого не залишить байдужим до долі малюка, який став «живою іграшкою» в руках своїх батьків. Важко повірити, що таке могло статися в ХХІ столітті. Як вийшло, що малюка позбавили права на нормальний розвиток і спілкування з однолітками?
Вже 17 років батько Жені, Геннадій Ляхов, живе в лісі у виритій ним самим убогій землянці – без світла і газу, елементарних зручностей і нормального ліжка. Якось чоловік, ліквідатор аварії на ЧАЕС, приїхав сюди, щоб поправити здоров’я, порибалити … і залишився назавжди.

«Суспільство мене викинуло, а природа врятувала від смерті»,
– каже Гена.
Але невже йому не шкода власної дитини, яку він позбавив права на нормальний розвиток? Адже в свої 4 роки малюк не вміє говорити, а донедавна їв не ложками, а руками… немов дикий звір. Замість оселі у нього землянка, а замість друзів – собака Нораі.
Still0405_00014

Проблиск надії на зміни на краще у житті малюка спалахнув лише нещодавно, коли в сім’ї відлюдника з’явилася жінка, яку Євгенко став називати мамою.
«Коли я вперше побачила Женю, він був брудний, мокрий, холодний і постійно мовчав», – розповідає медсестра Світлана, яка живе з родиною Гени та його сином вже рік.
При всьому цьому у дитини є рідна мати, яка теж прийде в студію, щоб заявити про свої права на сина. Ганна Агапова стверджує, що не бачила дитини вже три роки. За її словами, колишній чоловік у неї його вкрав. Жінка жодного разу не відвідувала хлопчика, і на це у неї є тисячі причин.
Still0405_00003
«Я не приходила до дитини. Гена б мене до нього навіть не підпустив. А в службу дітей, сім’ї та молоді я приходила три рази, але там був обід», – каже Ганна, яка зараз заміжня за двічі судимим чоловіком і чекає на ще одну дитину.
Чи зможе родина поділити сина? Чи готовий Геннадій усвідомити свою помилку і покинути землянку заради маленького Жені? Чи є шанси у Ганни забрати малюка до себе?
Але це не єдина шокуюча історія, яку ви почуєте у цій програмі. Дивіться сюжет про те, як псевдо-благодійний фонд намагався заробити на горі людей – малюків, які перебувають на межі життя і смерті …  Журналісти програми проведуть шокуючий експеримент, а ведучий проекту Дмитро Карпачов та експерти програми допоможуть розібратися, як відрізнити аферистів від волонтерів, які по-справжньому допомагають людям.
Не пропустіть! У неділю, 7 квітня, о 20:00 – програма «Один за всіх». Неймовірні історії реальних людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: