Х/ф «Терористка Іванова»

Террористка Иванова

Режисер: Влад Фурман

Рік: 2009

Актори: Марія Шукшина, Олексій Серебряков, Анатолій Журавльов, Микола Добринін, Юрій Назаров, Лідія Федосєєва-Шукшина та ін.

Поліна працює в хімчистці. У неї є син Вітя і чоловік Олександр. Життя Поліни нічим не відрізнялася від життя інших, поки в її родині не сталося горе. Ротвейлер багатого сусіда Муравйова покалічив сина Поліни, десятирічного Вітю. Суд засудив Муравйова до невеликого штрафу. І вже за тиждень той, як ні в чому не бувало, знову вийшов гуляти з небезпечною собакою біля дитячого майданчика. А коли Олександр зробив йому зауваження, то мало не нацькував на чоловіка свого пса.

Побачивши, що його слова абсолютно не діють на «нового росіянина» Олександр бере револьвер і вбиває собаку, поранивши при цьому Муравйова. Звісно, ​​сусід не залишає цю справу і Олександра забирають до СІЗО. Про те, що у нього хворе серце ніхто слухати не хоче і в результаті чоловік Поліни вмирає ще до суду. Життя жінки втрачає всякий сенс. І тоді, вона вирішує відновити справедливість так, як вона сама це розуміє. А винним в події вона вважає слідчого Пілюгіна, нібито запроторив її чоловіка в СІЗО. Озброївшись пляшкою з нітрогліцерином, здатної підняти в повітря двоповерхову будівлю, Поліна вирушає до райвідділу міліції, де працює слідчий. Але втілити задумане до кінця жінці не вдається, і вона сама опиняється у в’язниці. От тільки слідчий Пілюгін замість того, щоб засадити за грати Поліну, яка робила замах на нього, навпаки всіма силами намагається її врятувати. І на це у нього є свої причини…