Х/ф «Подарунок долі»

Подарок судьбы

Режисер: Олександр Карпіловський

Виробництво: кінокомпанія Russian World Studios

Рік: 2009

Актори: Марія Порошина, Ірина Лачина, Катерина Реднікова, Олександр Лазарєв (мл.), Микола Добринін, Сергій Горобченко та ін.

Марина Ракітіна – яскрава жінка, відома тележурналістка і зразкова дружина – збирається піти від чоловіка, популярного актора Олега Ключевського. Але з Олегом відбувається нещасний випадок: він падає з декорації під час вистави. Олег в комі. У пресі і на ТБ з’являються статті, які звинувачують в трагедії Марину. Життя Марини перетворюється на пекло. Але в лікарні вона зустрічає нейрохірурга Сашу і закохується в нього …

У день похорону батька Катя Шмельова – самотня, не пристосована до життя жінка, яка працює мистецтвознавцем в злиденному музеї – підбирає на смітнику побитого, спливаючого кров’ю бомжа Гришу. Гриша має якесь відношення до нещасного випадку з Олегом Ключевским: саме після нього непитущий Гриша вперше пішов у запій. Катя розуміє, що ніхто, крім неї, не допоможе Гриші повернутися до нормального життя.

Начальниця і подруга Каті – Юля Кондрашова – сильна жінка, яка давно залишила в минулому всі ілюзії. Залишила після того, як її перший коханий, Сергій Синіцин, одружився на її велелюбній сусідці. Зараз Юлі цілком достатньо відносин з молодим і красивим артистом стриптиз-клубу. Через п’ятнадцять років Сергій і Юля зустрічаються знову.