Х/ф «Не було б щастя-2»

не было бы счастья

Режисер: Олексій Свят

Виробництво: ТОВ «Грін Фільм» на замовлення ТОВ «ПРІОР Продакшн»

Рік: 2014

Актори: Наталія Антонова, Олексій Барабаш, Андрій Кузнєцов, Віталій Олечкін, Ганна Лутцева, Олена Купрашевіч, Андрій Аверков та ін ..

Альона – зразкова мати і дружина успішного промисловця і бізнесмена Олега. Вадим, як і раніше – улюбленець мільйонів, чоловік вірної Лики. Чи так все благополучно, насправді, в житті героїв, що полюбилися глядачеві? У сім’ї Олени та Олега накопичилося роздратування, нерозуміння: Альона занурилася в турботи про дитину, віддалившись від чоловіка. Олег зайнятий розвитком бізнесу і не відчуває себе вдома комфортно.

До Москви приїжджає представник зарубіжних партнерів: красива, енергійна і готова до пригод Бригіта, яка закохується в Олега. Альона намагається повернутися до активного життя, але її чекають інтриги і небезпеки. Вадим відчуває, що його час на сцені пішов, переживає професійна криза. До того ж з’ясовує, що Ліка зрадила його, фактично позбавивши доходів і майна – помстилася за всі минулі образи. В епіцентрі цих життєвих криз героїв з’ясовується, що біологічний батько сина Олени – все ж Вадим.

Чим стане для героїв ця звістка? Шансом почати нове життя або тільки приводом зруйнувати те, що є? Хто виявиться опорою, а хто – зрадником? З ким залишиться Альона? Хто захоче і хто зможе стати справжнім батьком синові? Чи зможуть герої знову знайти любов? І хто ж з них виявиться здатним зрозуміти, пробачити і любити?