Вихідні в жовтні 2017 в Україні: скільки відпочиваємо

Телеканал СТБ

Ось і настала золота пора осені – жовтень. Скільки вихідних очікує на українців у жовтні 2017? Потрібно встигнути насолодитися шурхотливим жовтим листям у садах та міських парках, що так і надихає на роздуми, нові мрії та плани. У цьому місяці українці потішаться не лише традиційними вихідними, а й додатковим святом! Коли саме буде цей щасливий день, читайте в нашому матеріалі!

443683697812065.5ZiTgUpcnfugqtmqNMBE_height640

14 жовтня відзначається День захисника України. Це державне свято в поточному році припадає на суботу, тому офіційний вихідний перенесено на понеділок – 16 жовтня.

Читайте також: Що подарувати на День захисника України

Цікаво, що 14 жовтня православні українці святкують Покрову Пресвятої Богородиці. Це вагома дата в житті православних вірян, і зовсім не випадково, що ці два свята збігаються. День захисника України було встановлено на Покрову через те, що свято дуже шанували запорозькі козаки. Нових старшин зазвичай вибирали саме в цей день.

Ось таке свято очікується в жовтні, тому починайте заздалегідь планувати святкову програму, аби повною мірою насолодитися вихідним осіннім днем!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Любовний гороскоп на жовтень 2017: чого чекати кожному з знаків Зодіаку