Засіб для вмивання своїми руками

Телеканал СТБ

Як зробити корисний і недорогий засіб для вмивання своїми руками? Виявляється, це зовсім просто!

Як зробити засіб для вмивання своїми руками? Дізнайтеся в матеріалі!

Як зробити засіб для вмивання своїми руками? Дізнайтеся в матеріалі!

Для того, щоб ваша шкіра була зволоженою і здоровою, не обов’язково купувати дорогі магазинні засоби. Ви можете легко і просто зробити гель для вмивання в домашніх умовах. Одним з найефективніших рецептів сьогодні ми поділимося з вами. Для нього знадобляться лише 2 складники – вівсяні пластівці і вода. Трохи вільного часу, і б’юті-засіб готовий:

На 1 літр ємності (бажано банка) засипаємо вівсяні пластівці рівно до середини, заливаємо пластівці до краю теплою кип’яченою водою. Ретельно перемішуємо, накриваємо баночку і залишаємо на добу. Наступного ранку необхідно відфільтрувати через сито і марлю кашу з водою, ретельно вичавлюємо вузлик, в якому залишилися пластівці. Їх викидаємо, а отриману рідину залишаємо відстоюватися ще на добу. Чисту і прозору воду, яка залишиться зверху, видаляємо шприцом або ложечкою. Осад, що залишився – наш диво-засіб.

Читайте також: Медова маска для обличчя: рецепт покроковий

Зберігайте гель для вмивання обличчя в холодильнику або прохолодному місці. Також рідину ви можете залити в кубики для льоду, протираючи ним обличчя.

Тепер ви знаєте, як зробити засіб для вмивання обличчя в домашніх умовах. Насолоджуйтесь отриманим результатом!