Ритуал для залучення любові від Хаяла Алекперова

Телеканал СТБ

Повний місяць здавна вважається найкращим часом для ворожіння, виготовлення амулетів та талісманів, проведення різноманітних магічних ритуалів на залучення достатку, удачі й любові. Двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», астролог Хаял Алекперов розповів про ритуал, який можна провести у повний місяць, аби залучити любов.

«У повню до нас частіше приходить натхнення, значно загострюється інтуїція, а приплив сил дозволяє взятися за найсміливіші плани. І, мабуть, найголовніше – кожен з нас може значно наблизитися до виконання заповітних бажань», – говорить Хаял Алекперов.

hayal-alekperov

РИТУАЛ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ЛЮБОВІ

Важливо! Цей ритуал не має нічого спільного з приворотами й більше підходить для жінок. І суть його полягає в посиленні жіночої енергетики й сексуальності, за яку відповідає місяць.

Проводити цей ритуал потрібно у теплу пору року, коли можна купатися у відкритій водоймі. Головна умова – ясна ніч у повний місяць, коли у воді відбивається місячне світло, так звана місячна доріжка. І буде просто чудово, якщо у ролі водойми виступлять море або океан, припливи і відливи яких, підпорядковані місяці.

Отже, для проведення ритуалу вам знадобиться світла нічна сорочка або піжама. Одягнувши її, при світлі повного місяця, який відображається у водоймі «місячною доріжкою» потрібно скупатися у воді, занурившись з головою. При цьому потрібно подумки думати про свої достоїнства і позитивні якості, просити для себе здоров’я і процвітання. Білу сорочку після цього прати не варто. Акуратно висушити її та надягайте на ніч у кожний наступний повний місяць – це буде служити постійним енергетичним підживленням для вашої краси та впевненості у собі.