Ритуал для виконання бажань від Хаяла Алекперова

Телеканал СТБ

Кожен з нас напевно на собі міг відчути вплив місяця. А саме – вплив різних фаз місяця. Двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», астролог Хаял Алекперов каже, що період повного місяця – це особливий час у місячному циклі, коли можна проводити обряди.

«У період повні наші емоційні, енергетичні та фізичні резерви досягають своєї максимальної позначки», – сказав Хаял Алекперов та розповів про ритуал, який можна провести у цей період.

хаял-алекперов-слайдер

РИТУАЛ ДЛЯ ВИКОНАННЯ БАЖАНЬ

У ніч повного місяця візьміть чистий аркуш паперу і напишіть на ньому список своїх заповітних бажань. Вони повинні стосуватися особисто вас і ваших успіхів – «стати мамою», «написати книгу», «купити авто». А ось формулювання, на кшталт «хочу, щоб мене начальник підвищив», або «щоб сусід з дрилем переїхав до іншого будинку» не підходять. Складений вами список покладіть на вікно й залиште на всю ніч під місячним світлом. На ранок згорніть лист втричі і перев’яжіть червоною ниткою. Цей згорточок носіть при собі – у гаманці, сумці або портмоне, як талісман. Повірте, енергетика повні допоможе вам, і ваші бажання обов’язково збудуться. За умови, що ви зі свого боку також будете робити для цього все можливе.