Твін Пікс 25 років потому: чого чекати від третього сезону?

Телеканал СТБ

«Побачимося через 25 років», – сказала героїня серіалу «Твін Пікс» Лора Палмер в далекому 1991 році і стримала обіцянку. Минулої неділі відбулася прем’єра 3 сезону легендарного детективу «Твін Пікс» на телеканалі Showtime (США). Продовження великого проекту Девіда Лінча вже отримало неоднозначні відгуки шанувальників і критиків.everything-you-need-to-know-about-the-twin-peaks-revivalЯкщо ви не дивилися перші сезони «Твін Пікс», але хочете познайомитися з проектом, давайте проведемо невеликий лікнеп:

  • «Твін Пікс» – американський драматичний телесеріал, створений режисером Девідом Лінчем і сценаристом Марком Фростом
  • Прем’єра серіалу «Твін Пікс» відбулася 8 квітня 1990 року
  • Твін Пікс – це вигадане місто на північному заході штату Вашингтон, в якому нібито відбуваються події серіалу
  • У 1992 році вийшов фільм «Твін Пікс: Крізь вогонь» але, провалився у прокаті
  • У 2007 році журнал «Time» включив серіал в число Кращих ТВ-шоу всіх часів

«Лінч і Фрост зняли новий «Твін Пікс» так, ніби ніяких 25 років еволюції телебачення, ними ж спровокованої, і не було», – йдеться у рецензії на новий сезон.

Відомо, що сценарист Марк Фрост великий фанат сучасних серіалів «Божевільні», «У всі тяжкі» і «Фарго», але через 25 років в сценарії «Твін Пікс» нічого не змінилося, все той же неосяжний і незрозумілий текст.

Акторський склад

Практично всі актори з першого і другого сезонів знялися в продовженні «Твін Пікс». Не обійдеться і без сюрпризів – у деяких епізодах глядачі побачать Моніку Белуччі, Джеймса Белуші, Майкла Сірка і Наомі Уоттс.landscape-ustv-twin-peaks-cooper-audreyЗнаменитий саундтрек

Навіть якщо ви не дивилися серіал, то саунтрек до нього точно чули! Судячи з опублікованих уривків нових серій, головна мелодія залишиться колишньою, але офіційний саундтрек все-таки оновився, його написав американський композитор Анджело Бадаламенти.

Новий саундтрек до серіалу: