Джамала показала фото сім’ї у річницю депортації кримських татар

Телеканал СТБ

Співачка Джамала опублікувала на своїй сторінці в Instagram фото прабабусі Назил-хан, яка своєю історією надихнула її на написання пісні «1944». Завдяки цій композиції артистка перемогла на конкурсі Євробачення 2016.

«Жінки роду Джемалятдинових (прізвище походить від імені мого прадіда Джемалятдина) дуже сміливі і сильні. Прабабуся Назил-хан, бабуся Едие… Неймовірні жінки, які бачили смерть, голод, втрачали близьких, багато працювали, виростили і гідно виховали дітей. Пам’ятаю про ваш біль. Люблю вас вічно! Вічна пам’ять мого дідуся і всім загиблим! Пам’ятаємо про трагедію 18 травня 1944 року», – поділилася Джамала.

Дві жінки роду Джемалядінових (прізвище походить від імені мого прадіда Джемалядіна) дуже сміливі та сильні. Прабабуся Назил-хан, бабуся Едіє… Неймовірні жінки, які бачили смерть, голод, втрачали близьких, багато працювали, виростили і гідно виховали дітей. Пам’ятаю про ваш біль. Люблю вас вічно! Вічна пам’ять моєму дідусеві та всім загиблим!!! Пам’ятаємо про трагедію 18 травня 1944 #18may1944 #crimeantatardeportation #neveragain

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

18 травня 1944 року за рішенням комітету оборони СРСР з Криму в Узбекистан, Казахстан, Таджикистан і в деякі регіони Росії депортували понад 183 тисячі кримських татар. Сьогодні Україна вшановує пам’ять жертв цієї депортації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джамала — «I Believe in U»: дивіться новий кліп співачки про Португалії