Оля Полякова звернулася до психолога СТБ Наталія Холоденко! (ВІДЕО)

Телеканал СТБ

Сьогодні Оля Полякова презентує кліп на трек «Номер один». У новому відео Полякова являє посібник ідеальної жінки і на власному прикладі демонструє, як застосувати його у житті. У нерівному бою за чоловіка мрії на допомогу народній улюблениці приходить відомий психолог Наталія Холоденко.

За словами Наталії, яка зіграла в кліпі роль фахівця у своїй професії, для неї такий досвід був стресом: «Для мене цей кліп – міні-тренінг, який у гумористичній формі показує, як ми ідеалізуємо відносини і часто шукаємо у одному чоловікові дуже багато несумісних якостей. Це мій перший досвід таких зйомок, і я дуже переживала. До речі, я вперше приміряла на себе образ блондинки».2Z4A9414

2Z4A9148Сама ж Полякова у властивій для себе іронічній манері коментує нову відеороботу так: «З Поляковою поведешся – блондинкою станеш, – і додає, – у нашій шестихвилинній історії я виліковую від неврозу ідеальних чоловіків».

Цього разу народна улюблениця приміряє на себе вісім образів, шість з яких – абсолютно нові для співачки. Східна спокусниця, жінка-кішка, відчайдушна домогосподарка, амазонка, фітоняшка і бебі-дол – в нових амплуа Полякова виглядає не менш гармонійно, впевнено і сексуально, ніж у фірмовому кокошнику.